Ex Maanam: Karolina Gibki nową wokalistką w zespole. Grała m.in. w „M jak miłość”

06.02.2019 14:43

Ex Maanam pochwalił się nową wokalistką. Została nią Karolina Gibki, którą dołączyła do składu zespołu i już niedługo razem z nim wyruszy w trasę koncertową z przebojami Kory i Maanamu. 31-letnia Karolina Gibki nie tyko śpiewa, ale także gra. Wystąpiła m.in. w „M jak miłość”, „Klanie” czy „Pierwsza miłość”.

Ex Maanam ma nową wokalistkę. Karolina Gibki zastąpi Korę fot. Instagram (Karolina Gibki)

Ex Maanam: nowa wokalistka Karolina Gibki

Ex Maanam oficjalnie poinformował, że nową wokalistką zespołu została Karolina Gibki. 31-latka będzie występować z muzykami w trakcie koncertów. Już niedługo grupa wyruszy w trasę koncertową, w trakcie której fani usłyszą największe przeboje z repertuaru Kory i Maanamu.

>> Karolina Gibki - kim jest wokalistka exMaanam, która zastąpi Korę?

Zauroczyła nas swoją urodą, talentem, osobowością, ale przede wszystkim bijącą od niej pozytywną energią. Od dziś bierzemy się do pracy, by jak najszybciej spotykać się z Wami na koncertach. Planujemy też odkurzyć z naszej szuflady kompozycje, których trochę się nazbierało i zaskoczyć Was niebawem premierowymi utworami. Do usłyszenia i zobaczenia — pisze Ex Maanam w mediach społecznościowych.

Nowa wokalistka Ex Maanamu Karolina Gibki nie jest tylko piosenkarką, ale także aktorką. Skończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego we Wrocławiu. Zagrała także w kilku polskich serialach, m.in. „M jak miłość”, „Klan” czy „Pierwsza miłość”.

Ex Maanam: nowa nazwa zespołu

Pod koniec zeszłego roku Karolina Leszko-Tyszyńska odeszła ze Złotego Maanamu. W styczniu 2019 roku grupa oficjalnie zakończyła działalność i zmieniła nazwę na Ex Maanam. To efekt porozumienia między muzykami a mężem Kory Kamilem Sipowiczem. Panowie zakończyli wieloletni konflikt oraz porozumieli się w sprawie funkcjonowania zespołu i jego nazwy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń