Zamknij

Jak gwiazdy muzyki będą wyglądać na starość? Aplikacja FaceApp przerobiła ich twarze [FOTO]

Piotr Krajewski
17.07.2019 10:14
FaceApp aplikacja hitem internetu jak gwiazdy muzyki będą wyglądać na starość Bieber Grande Mendes
fot. Twitter

FaceApp podbija internet. Nowa aplikacja, za pomocą której możemy postarzyć swoją twarz na dowolnym zdjęciu, w mgnieniu oka stała się hitem mediów społecznościowych. Od teraz każdy z nas może sprawdzić, jak będzie wyglądał na starość. Jesteście ciekawi, jak największe gwiazdy muzyki będą wyglądały na stare lata? Zobaczcie przerobione zdjęcia m.in. Ariany Grande, Justina Biebera czy Taylor Swift.

FaceApp: aplikacja do przerabiania twarzy hitem internetu

FaceApp to nowa aplikacja, która bije obecnie rekordy popularności w sieci. Wszystko za sprawą filtru do postarzania twarzy. Internauci natychmiast zaczęli przerabiać swoje zdjęcia i dzielić się nimi w mediach społecznościowych. Najnowszy trend spodobał się także wielu gwiazdom, które chętnie pokazują fanom swoje twarze za kilkadziesiąt lat.

>> FaceApp - jak działa aplikacja, gdzie ją pobrać online i ile kosztuje?

Trzeba przyznać, że aplikacja FaceApp robi wrażenie. Zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak będziemy wyglądać na starość, są wyjątkowo dobrze przerobione i niekiedy prezentują naprawdę realistyczne rezultaty.

FaceApp: gwiazdy muzyki na starość. Jak będą wyglądać Shawn Mendes czy Ariana Grande?

Jesteście ciekawi, jak będą wyglądały na starość wielkie gwiazdy muzyki? W sieci nie brakuje przerobionych w FaceApp zdjęć najpopularniejszych obecnie artystów w branży muzycznej. Poniżej możecie zobaczyć, jak za kilkadziesiąt lat mogą prezentować się Shawn Mendes, Drake, Ariana Grande, Billie Eilish, Post Malone, Nick Jonas, Joe Jonas, Taylor Swift i Justin Bieber. Kto będzie wyglądał najlepiej na starość? Oceńcie sami.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK