Zamknij

Fan wbiegł na scenę na koncercie Beyonce i Jaya-Z. Popchnął rapera! [WIDEO]

Redakcja
28.08.2018 14:12
Beyonce Jay-Z
fot. instagram.com/kboogietheconcertjunkie/

Pod koniec koncertu Beyonce i Jay-Z w Atlancie na scenę niespodziewanie wbiegł fan. Kiedy gwiazdorska para zmierzała już za kulisy, mężczyzna pobiegł za nimi. Zanim został zatrzymany przez ochronę, zdążył podobno dobiec do Jaya-Z i popchnąć go. Na szczęście artystom nic się nie stało. Zobaczcie wideo!

Każdy koncert rządzi się swoimi prawami. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Niespodzianki w postaci osób wbiegających na scenę zdarzają się dość często. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce w trakcie koncertu Beyonce i Jaya-Z w amerykańskiej Atlancie.

Pod sam koniec występu Beyonce i Jaya-Z na scenie pojawił się fan. Mężczyzna, widząc żegnających się już z publicznością artystów, ruszył w pogoń za nimi. Początkowo nikt nie zatrzymał nieznajomego. Dopiero kiedy udało mu się zbliżyć do Jaya-Z, tancerze i ochroniarze obezwładnili go. Jak podaje „CNN”, fan zdążył nawiązać kontakt z raperem i popchnąć go. Artysta nie doznał jednak żadnego urazu.

Trzeba przyznać, że sytuacja wyglądała naprawdę niebezpiecznie. Być może mężczyzna nie planował zrobić krzywdy słynnej parze, ale należy pamiętać, iż wśród sympatyków gwiazd znajdują się także psychofani.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com,cnn.com/PK