Zamknij

Jeden z fanów planował uprowadzić Lanę Del Rey. Miał przy sobie broń i bilet na koncert!

Redakcja
06.02.2018 12:58
Jeden z fanów planował uprowadzić Lanę Del Rey. Miał przy sobie broń i bilet na koncert!
fot. Evan Agostini/Invision/AP/Fotolink, Splash News/EAST NEWS

43-latek został aresztowany przez policję w amerykańskim Orlando. Służby otrzymały niepokojące informacje o planowanej próbie porwania Lany Del Rey. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał nóż i bilet na koncert piosenkarki.

Policja udaremniła porwanie Lany Del Rey przez 43-letniego Michaela Hunta. W momencie aresztowania mężczyzna miał przy sobie ostry nóż i bilet na piątkowy występ piosenkarki w Orlando na Florydzie. Szczęśliwie Amerykaninowi nie udało dostać się do areny koncertowej i zbliżyć do gwiazdy.

Służby otrzymały zgłoszenia od zaniepokojonych osób, które śledziły aktywność Hunta w mediach społecznościowych. Mężczyzna wykazywał obsesyjne i niezdrowe zainteresowanie Laną. Większość jego ostatnich postów dotyczyła głównie Amerykanki. Publikował jej zdjęcia i muzykę, a w swoich wiadomościach nazywał artystkę królową.

Fan
fot. Splash News/EAST NEWS

30 stycznia zamieścił jeden z najbardziej niepokojących wpisów o treści: „Chcę zobaczyć moją królową w piątek. Od tego momentu wszystkie nasze decyzje będą takie same”. Następnego dnia opublikował na Facebooku nagranie, w którym przyznał, że trasę koncertową zakończą najprawdopodobniej wspólnie. Będą tańczyć, rozmawiać i zastanawiać się, co zrobić dalej.

Michael Hunt został zatrzymany pod zarzutami prześladowania i planowania porwania z użyciem broni. Trafił do aresztu. Okazuje się, że mężczyzna był już wcześniej notowany m.in. za fałszerstwo, napad z bronią w ręku i kradzież.

Piosenkarka popłakała się na koncercie

Cała sytuacja mocno wpłynęła na Lanę Del Rey. Mimo że gwiazda informowała wcześniej, iż wszystko jest w porządku, podczas ostatniego koncertu nie wytrzymała i zalała się łzami.

— Nie możesz pozwolić, by jedna osoba powstrzymała cię od robienia twojej ulubionej rzeczy — powiedziała zapłakana piosenkarka.

32-latka kontynuuje swoją trasę po Stanach Zjednoczonych. W marcu artystka odwiedzi Amerykę Południową i Australię, a już w kwietniu przyjedzie do Europy. Nie ma obecnie informacji dotyczących polskiego koncertu. Przypomnijmy, że ostatni raz Del Rey wystąpiła w naszym kraju podczas Kraków Live Festival 2017.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK