Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fani Coldplay nagrywają swoją wersję teledysku "Amazing Day". Dołącz do akcji!

30.05.2017 13:12

Koncert Coldplay w Polsce 2017 coraz bliżej, nic dziwnego, że najwspanialsi fani tej grupy - polscy fani - postanowili przygotować dla muzyków niespodziankę. Ma to być nowa wersja teledysku do utworu "Amazing Day". Każdy może wziąć udział w tej akcji.

Akcja fanów Coldplay fot. ons.pl

Fani Coldplay postanowili zrobić swoim idolom niespodziankę: chcą stworzyć swoją wersję teledysku do jednego z utworów z ostatniej płyty zespołu - "A Head Full of Dreams".

Do akcji może włączyć się każdy. Zasady są proste: należy nagrać telefonem 20-sekundowy filmik, w którym pokazuje się "swój świat". "Gdziekolwiek jesteś. cokolwiek robisz – zaprezentuj swoją pasję, piękno miejsca, w którym mieszkasz, ciekawe wydarzenie, w którym bierzesz udział… Działaj kreatywnie, MOŻLIWOŚCI NIEOGRANICZONE! Np. masz dobry widok z okna? Pokaż nam! Spędzasz czas ze swoimi przyjaciółmi? Tak to jest właśnie Amazing Day!" - zachęcają pomysłodawcy akcji z fanklubu Coldplace.

Inicjatorzy mają nadzieję, że zmontowany przez nich materiał trafi do zespołu. Tak właśnie stało się w 2012 roku, kiedy powstała fanowska wersja teledysku do utworu "In My Place".

Przypominamy, że koncert Coldplay odbędzie się już 18 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Fani przygotowują akcję koncertową, ale póki co nie zdradzają, co to dokładnie będzie. Wielkie ogłoszenie pomysłu nastąpić ma 1 czerwca. Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że "chodzi o człekokształtnych". Prawdopodobnie planowane jest założenie specjalnie zaprojektowanych masek. Ciekaw,e czy ten pomysł zaskoczy członków ekipy Coldplay. Stawiamy, że tak i zachęcamy do przyłączenia się do tego przedsięwzięcia.

Więcej szczegółów akcji znajdziecie na fanpage'u Coldplace na Facebooku oraz na stronie internetowej fanklubu.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi