Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fani Coldplay nagrywają swoją wersję teledysku "Amazing Day". Dołącz do akcji!

30.05.2017 13:12

Koncert Coldplay w Polsce 2017 coraz bliżej, nic dziwnego, że najwspanialsi fani tej grupy - polscy fani - postanowili przygotować dla muzyków niespodziankę. Ma to być nowa wersja teledysku do utworu "Amazing Day". Każdy może wziąć udział w tej akcji.

Akcja fanów Coldplay fot. ons.pl

Fani Coldplay postanowili zrobić swoim idolom niespodziankę: chcą stworzyć swoją wersję teledysku do jednego z utworów z ostatniej płyty zespołu - "A Head Full of Dreams".

Do akcji może włączyć się każdy. Zasady są proste: należy nagrać telefonem 20-sekundowy filmik, w którym pokazuje się "swój świat". "Gdziekolwiek jesteś. cokolwiek robisz – zaprezentuj swoją pasję, piękno miejsca, w którym mieszkasz, ciekawe wydarzenie, w którym bierzesz udział… Działaj kreatywnie, MOŻLIWOŚCI NIEOGRANICZONE! Np. masz dobry widok z okna? Pokaż nam! Spędzasz czas ze swoimi przyjaciółmi? Tak to jest właśnie Amazing Day!" - zachęcają pomysłodawcy akcji z fanklubu Coldplace.

Inicjatorzy mają nadzieję, że zmontowany przez nich materiał trafi do zespołu. Tak właśnie stało się w 2012 roku, kiedy powstała fanowska wersja teledysku do utworu "In My Place".

Przypominamy, że koncert Coldplay odbędzie się już 18 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Fani przygotowują akcję koncertową, ale póki co nie zdradzają, co to dokładnie będzie. Wielkie ogłoszenie pomysłu nastąpić ma 1 czerwca. Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że "chodzi o człekokształtnych". Prawdopodobnie planowane jest założenie specjalnie zaprojektowanych masek. Ciekaw,e czy ten pomysł zaskoczy członków ekipy Coldplay. Stawiamy, że tak i zachęcamy do przyłączenia się do tego przedsięwzięcia.

Więcej szczegółów akcji znajdziecie na fanpage'u Coldplace na Facebooku oraz na stronie internetowej fanklubu.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi