Zamknij

Fani Linkin Park stworzyli klip do „One More Light”. Członkowie zespołu zachwyceni [WIDEO]

Redakcja
04.10.2017 12:14
Fani Linkin Park stworzyli klip do „One More Light”. Członkowie zespołu zachwyceni [WIDEO]
fot. Youtube (Linkin Park)

Mimo że od śmierci Chestera Benningtona minęło już kilka miesięcy, wiele osób nadal nie może pogodzić się ze stratą swojego idola. Ponad trzydziestu fanów, zrzeszonych w grupie pod nazwą LP Street Soldiers, postanowiło oddać hołd liderowi Linkin Park i stworzyć nową wersję teledysku do ostatniego singla „One More Light”.

Jeden z fan clubów formacji zaprezentował własne lyric video, w którym pojawiło się 33 fanów z całego świata. Teledysk został stworzony przez Nicole Drilling, a prace nad całym projektem trwały wiele godzin. Klip to zbiór krótkich nagrań, zdjęć oraz krótkich animacji, na których pojawiają się słowa utworu.

Finalny efekt spodobał się tak bardzo członkom Linkin Park, że postanowili oni wykorzystać wideo jako oficjalny klip promujący piosenkę.

„One More Light” to ostatni jak dotąd singiel grupy. Kawałek pochodzi z albumu o tej samej nazwie, który został wydany w maju 2017 roku, na dwa miesiące przed śmiercią Chestera Benningtona. Płytę promowały wcześniej utwory "Heavy" i "Talking to Myself".

Koncert ku pamięci Benningtona

Już w tym miesiącu, 27 października, zostanie zorganizowany specjalny koncert w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie upamiętniające lidera amerykańskiej formacji odbędzie się w amfiteatrze Hollywood Bowl w kalifornijskim Los Angeles. Będzie to pierwszy występ Linkin Park od śmierci Chestera, który popełnił samobójstwo 20 lipca. Oprócz członków grupy, na scenie pojawią się także m.in. muzycy Blink-182, Korn, Avenged Sevenfold, Bring Me The Horizon i System Of A Down.

RadioZET.pl/nme.com/PK