Zamknij

Roksana Węgiel w akustycznej wersji „Anyone I Want To Be”. Fani zaśpiewali razem z nią [WIDEO]

Piotr Krajewski
13.06.2019 12:21
Fani Roksany Węgiel zaśpiewali akustycznie Anyone I Want To Be razem z nią WIDEO
fot. Youtube (Roksana Węgiel)

Roksana Węgiel może pochwalić się tysiącami fanów. Nic więc dziwnego, że kiedy występuje na żywo, to publiczność szaleje i śpiewa każdą piosenkę. 14-letnia gwiazda wykonała ostatnio przebój „Anyone I Want To Be” w wyjątkowej akustycznej wersji. Zgromadzony tłum postanowił wesprzeć artystkę i zaśpiewał wspólnie z nią.

Roksana Węgiel śpiewa „Anyone I Want To Be” z fanami

Roksana Węgiel wystąpiła ostatnio w jednej z warszawskich galerii handlowych, gdzie zaprezentowała akustyczną wersję hitu „Anyone I Want To Be”. Zorganizowany przez Spotify Premium występ był naprawdę wyjątkowy, ponieważ 14-letnia artystka mogła liczyć na wsparcie tłumu fanów, którzy zaśpiewali piosenkę wspólnie ze swoją idolką.

>> Roksana Węgiel o fali hejtu. Wyznała, co myśli o negatywnych komentarzach

„Anyone I Want To Be” to przebój, dzięki któremu w listopadzie zeszłego roku Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. Było to pierwsze zwycięstwo Polski w tym konkursie dla dzieci. Warto dodać, że Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Gliwicach.

Debiutancka płyta Roksany Węgiel

7 czerwca Roksana Węgiel wydała swoją pierwszą płytę. Na jej debiutanckim albumie znalazło się łącznie 13 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Lay Low”, „Żyj” czy „Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń. Płytę promuje obecnie nowy singiel „Dobrze jest, jak jest”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK