Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Fani znów nie zawiedli. Michał Szpak powraca na szczyt

Redakcja
05.02.2018 12:43
Lista Przebojów Radia ZET: Fani znów nie zawiedli. Michał Szpak powraca na szczyt
fot. Youtube (MichalszpakVevo)

„Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka po raz kolejny na pierwszym miejscu naszej listy. Świetny debiut zaliczyła Marta Gałuszewska i jej debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie”. Słuchaczom Radia ZET podoba się też coraz bardziej utwór promujący film „Nowe oblicze Greya”.

Fani Michała Szpaka znów to zrobili. „Don’t Poison Your Heart” powróciło na sam szczyt Listy Przebojów Radia ZET. Utwór zapowiada nowy album Michała, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Piosenka opowiada o hejcie i kłamstwie, które szerzą się każdego dnia w internecie.

— Nasze naturalne „światło” — nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni oraz zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” — hejt i fake — truciznę XXI wieku — mówi wokalista.

Twórcami kompozycji są Andy Palmer i Kamil Varen. Oficjalny teledysk obejrzano już niemal 2,5 miliona razy.

Świetny debiut Marty Gałuszewskiej i coraz lepsza pozycja „For You”

Zwyciężczyni ósmej edycji „The Voice of Poland” zadebiutowała z singlem „Nie Mów Mi Nie” na 5. miejscu Listy Przebojów Radia ZET.

23-latka z Elbląga cieszyła się ogromną popularnością już od samego początku programu. Jej występ w trakcie „Przesłuchań w ciemno” zachwycił zarówno jurorów, jak i setki tysięcy widzów przed telewizorami. W serwisie YouTube nagranie z castingu obejrzano już ponad 3 miliony razy.

Świetny wynik zaliczył też utwór „For You”. Kompozycja Rity Ory i Liama Payna awansowała o 8 pozycji w górę i znalazła się na 9. miejscu. Piosenka zapowiada film „Nowe oblicze Greya”, czyli ostatnią już część słynnej trylogii. Obraz trafi do kin już 9 lutego.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Anywhere” Rity Ory, „Tell Me You Love Me” Demi Lovato czy „All Falls Down” Alana Walkera i Noah Cyrus.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? 

Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK