Fani zrobili niespodziankę Sound'n'Grace. Nagrali wyjątkowe wideo!

05.02.2018 11:32

Tacy fani to prawdziwy skarb. Sympatycy Sound'n'Grace postanowili zrobić grupie niespodziankę i przygotowali wyjątkowe lyric video do najnowszego przeboju zespołu zatytułowanego „Idealnie”. 

Fani zrobili niespodziankę Sound'n'Grace. Nagrali wyjątkowe wideo! fot. Youtube (OFC Sound'n'Grace)

Oddani fani to najlepsze, co może spotkać twórcę. Kupują płyty, przychodzą tłumnie na koncerty i wspierają artystę niemal na każdym kroku.

Oficjalny fan club zespołu Sound'n'Grace postanowił w interesujący sposób podziękować muzykom za ich ostatni album „Życzenia”, który ukazał się 17 listopada 2017 roku. Na płycie znalazło się czternaście premierowych utworów, w tym dobrze znany z anteny Radia ZET singiel „100” z Filipem Lato.

Fani przygotowali lyric video do ostatniego hitu grupy „Idealnie”. Wideo powstało z inicjatywy Oli Ruszkiewicz, która jest redaktorem fan clubu. To właśnie ona stworzyła projekt, zmobilizowała resztę społeczności sympatyków i zajęła się montażem całego materiału. Prace nad wyjątkową niespodzianką trwały dwa tygodnie.

— Cała akcja jest prezentem dla naszych Artystów, za wydanie kolejnego cudownego albumu, który zresztą niedawno pokrył się złotem — pisze OFC Sound'n'Grace.

Nagranie trafiło już do muzyków, którzy byli mile zaskoczeni prezentem. Zespół podziękował też swoim fanom za zakup nowego albumu. Płyta „Życzenia” rozeszła się w ponad 15 tysiącach egzemplarzy i tym samym pokryła się złotem.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Idealnie”

RadioZET.pl/PK

Oceń