Zamknij

Fani zrobili niespodziankę Sound'n'Grace. Nagrali wyjątkowe wideo!

Redakcja
05.02.2018 11:32
Fani zrobili niespodziankę Sound'n'Grace. Nagrali wyjątkowe wideo!
fot. Youtube (OFC Sound'n'Grace)

Tacy fani to prawdziwy skarb. Sympatycy Sound'n'Grace postanowili zrobić grupie niespodziankę i przygotowali wyjątkowe lyric video do najnowszego przeboju zespołu zatytułowanego „Idealnie”. 

Oddani fani to najlepsze, co może spotkać twórcę. Kupują płyty, przychodzą tłumnie na koncerty i wspierają artystę niemal na każdym kroku.

Oficjalny fan club zespołu Sound'n'Grace postanowił w interesujący sposób podziękować muzykom za ich ostatni album „Życzenia”, który ukazał się 17 listopada 2017 roku. Na płycie znalazło się czternaście premierowych utworów, w tym dobrze znany z anteny Radia ZET singiel „100” z Filipem Lato.

Fani przygotowali lyric video do ostatniego hitu grupy „Idealnie”. Wideo powstało z inicjatywy Oli Ruszkiewicz, która jest redaktorem fan clubu. To właśnie ona stworzyła projekt, zmobilizowała resztę społeczności sympatyków i zajęła się montażem całego materiału. Prace nad wyjątkową niespodzianką trwały dwa tygodnie.

— Cała akcja jest prezentem dla naszych Artystów, za wydanie kolejnego cudownego albumu, który zresztą niedawno pokrył się złotem — pisze OFC Sound'n'Grace.

Nagranie trafiło już do muzyków, którzy byli mile zaskoczeni prezentem. Zespół podziękował też swoim fanom za zakup nowego albumu. Płyta „Życzenia” rozeszła się w ponad 15 tysiącach egzemplarzy i tym samym pokryła się złotem.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Idealnie”

RadioZET.pl/PK