Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fanka Pink urodziła dziecko w trakcie jej koncertu. Reakcja gwiazdy bezcenna

28.06.2019 15:26

Pink koncertuje obecnie po Wielkiej Brytanii, a już niedługo wystąpi również w Polsce. Jedna z fanek na pewno nigdy nie zapomni koncertu w Liverpoolu. W trakcie występu 32-letnia Denise Jones urodziła dziecko. Informacja o narodzinach na koncercie dotarła do samej Pink, która pozwoliła sobie na zabawny komentarz.

Fanka Pink urodziła dziecko w trakcie koncertu reakcja piosenkarki bezcenna fot. Adhemar Sburlati/Broadimage/EAST NEWS

Kobieta urodziła dziecko na koncercie Pink

Pink jest obecnie w trasie koncertowej, która już pod koniec lipca zawita również do Warszawy. W trakcie wtorkowego koncertu gwiazdy w Liverpoolu doszło do niecodziennej sytuacji.

Jedną z tysięcy fanek obserwujących występ Pink na słynnym stadionie Anfield była Denise Jones. Choć 32-latka była w zaawansowanej ciąży, postanowiła wybrać się na koncert swojej idolki. Pewne jest, iż tego dnia nigdy nie zapomni. Na samym początku imprezy kobieta gorzej się poczuła. Okazało się, że zaczęła rodzić.

Pozostali uczestnicy koncertu natychmiast zawiadomili służby pracujące na terenie stadionu. Nie było jednak czasu, aby przetransportować Brytyjkę do szpitala. Sanitariusze razem z innymi osobami przenieśli kobietę do pokoju pierwszej pomocy, gdzie przyjęli nieoczekiwany poród. Szczęśliwie wszystko zakończyło się szczęśliwie, a dziecko urodziło się zdrowe.

Denise Jones planowała nazwać córkę Dolly Louise, ale niespodziewana sytuacja na koncercie sprawiła, że kobieta dała dziewczynce na imię na cześć piosenkarki — Dolly Pink.

Informacja o porodzie w trakcie koncertu dotarła do samej Pink. Słynąca z poczucia humoru artystka postanowiła żartobliwie skomentować narodziny dziewczynki: „Dolly Pink chciała po prostu rozpocząć imprezę”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/huffpost.com/PK

Oceń
Tagi