Zamknij

Feel z niespodzianką na Boże Narodzenie. Zobacz teledysk do utworu "Wspólne Święta"

08.12.2021 12:18
Piotr Kupicha
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Feel z Piotrem Kupichą na czele przygotował niespodziankę dla fanów z okazji Bożego Narodzenia. Zespół zaprezentował klip do utworu "Wspólne Święta".

Feel oraz Ferdyn zaprezentowali wspólny singiel z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia. Piosence towarzyszy teledysk, który idealnie wprowadza w klimat zbliżających się świąt.

Feel i Krzysztof Ferdyn w piosence "Wspólne Święta"

Autorem utworu "Wspólne Święta" jest przyjaciel grupy Feel - Krzysztof Ferdyn. Artysta został również współproducentem nagrania, a za zdjęcia i montaż odpowiada Rafał Rufio Wieczorek.

Klip możecie zobaczyć poniżej:

Fani od razu pokochali nową piosenkę swoich ulubieńców. Pod nagraniem widzimy entuzjastyczne komentarze i zapewnienia, że utwór na pewno będzie towarzyszył im w trakcie tegorocznego świętowania.

Oj, to będzie moja ulubiona piosenka w te święta! - pisze Gosia.

Zrobiłeś piękny prezent dla fanów tą piosenka - zwrócił się do Kupichy imiennik wokalisty - Piotr.

Wow, to jest coś pięknego. Bardzo wypada w ucho słowa, jak i melodia. Ogromne gratulacje dla wszystkich za pomysł - spuentowała Joanna.

Zobacz też: QUIZ: jak dobrze znasz polskie kolędy i pastorałki? Odgadnij tytuł po fragmencie 

Feel to popowy zespół założony w 2005 roku w Katowicach przez Piotra Kupichę. Artyści mają na koncie prestiżowe nagrody takie jak np. Fryderyk w kategorii Nowa Twarz Fonografii z 2008 roku. Muzycy przez lata nagrali szereg wielkich przebojów takich jak "A Gdy Jest Już Ciemno", "Jak Anioła Głos" czy "W Odpowiedzi Na Twój List".