Zamknij

Siostra Louisa Tomlinsona z One Direction nie żyje. Felicite Tomlinson miała 18 lat

Piotr Krajewski
15.03.2019 10:13
Felicite Tomlinson nie żyje siostra Louisa Tomlinsona miała 18 lat
fot. Instagram

Felicite Tomlinson nie żyje. 18-latka była siostrą Louisa Tomlinsona, gwiazdy brytyjskiego boysbandu One Direction. Przyczyną śmierci dziewczyny był nagły atak serca.

Nie żyje Felicite Tomlinson, siostra  Louisa Tomlinsona — znanego muzyka i członka brytyjskiego boysbandu One Direction. Dziewczyna zmarła 13 marca w swoim mieszkaniu w Londynie, gdzie w pewnym momencie upadła. W związku z zatrzymaniem akcji serca ratownicy zostali natychmiast wezwani na miejsce. Przybyli sanitariusze stwierdzili zgon.

Jak podają zagraniczne media, przyczyną śmierci Felicite Tomlinson był atak serca. 18-latka nie miała wcześniej problemów kardiologicznych. Zmagała się jednak z rwą kulszową. Na początku tego roku poinformowała, że zrezygnowała z palenia papierosów i picia alkoholu.

>>  Zawał serca u nastolatka. Przypadek Miss Teen Universe

Felicite Tomlinson była projektantką mody. Brytyjka cieszyła się ogromną popularnością w internecie. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona użytkowników.

To kolejna tragedia w rodzinie Louisa Tomlinsona. W grudniu 2016 roku jego matka Johannah Deakin zmarła w wieku 43 lat na białaczkę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com,bbc.com/PK