Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Siostra Louisa Tomlinsona z One Direction nie żyje. Felicite Tomlinson miała 18 lat

15.03.2019 10:13

Felicite Tomlinson nie żyje. 18-latka była siostrą Louisa Tomlinsona, gwiazdy brytyjskiego boysbandu One Direction. Przyczyną śmierci dziewczyny był nagły atak serca.

Felicite Tomlinson nie żyje siostra Louisa Tomlinsona miała 18 lat fot. Instagram

Nie żyje Felicite Tomlinson, siostra Louisa Tomlinsona — znanego muzyka i członka brytyjskiego boysbandu One Direction. Dziewczyna zmarła 13 marca w swoim mieszkaniu w Londynie, gdzie w pewnym momencie upadła. W związku z zatrzymaniem akcji serca ratownicy zostali natychmiast wezwani na miejsce. Przybyli sanitariusze stwierdzili zgon.

Jak podają zagraniczne media, przyczyną śmierci Felicite Tomlinson był atak serca. 18-latka nie miała wcześniej problemów kardiologicznych. Zmagała się jednak z rwą kulszową. Na początku tego roku poinformowała, że zrezygnowała z palenia papierosów i picia alkoholu.

>> Zawał serca u nastolatka. Przypadek Miss Teen Universe

Felicite Tomlinson była projektantką mody. Brytyjka cieszyła się ogromną popularnością w internecie. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona użytkowników.

To kolejna tragedia w rodzinie Louisa Tomlinsona. W grudniu 2016 roku jego matka Johannah Deakin zmarła w wieku 43 lat na białaczkę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com,bbc.com/PK 

Oceń