Zamknij

Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera ma koronawirusa. "Szybko do nas wracaj Stary"

09.11.2020 15:57
Felicjan Andrzejczak
fot. Piotr Matusewicz/East News

Felicjan Andrzejczak jest chory na COVID-19. Informację o stanie zdrowia 72-letniego piosenkarza i muzyka przekazał zespół Budka Suflera w mediach społecznościowych.

Felicjan Andrzejczak zaraził się koronawirusem. 72-letni wokalista Budki Suflera i wykonawca hitu "Jolka, Jolka, pamiętasz" przekazał wiadomość o chorobie na swoim profilu na Facebooku. Oświadczenie o stanie zdrowia piosenkarza wydał także sam zespół. Okazuje się, że artysta przebywa obecnie na kwarantannie - oznacza to, że niepotrzebna była hospitalizacja.

- Kochani, niestety ta podstępna choroba dopadła i mnie. Dbajcie o siebie, zdrowie jest najważniejsze! Nie ma żartów - przekazał wokalista swoim fanom.

Zobacz także: Artur Barciś ma koronawirusa. Opisał swoje objawy: "Było bardzo źle"

Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera ma koronawirusa

Koronawirus nie oszczędza polskich gwiazd. Wśród znanych osób, które chorowały na COVID-19 można wymienić m.in. Marylę Rodowicz, Maję Ostaszewską, Rafała Maseraka, Radosława Majdana, Sandrę Kubicką oraz Dorotę Gardias. Walkę z koronawirusem przegrał Dariusz Gnatowski - aktor "Świata według Kiepskich" musiał być hospitalizowany w związku z ostrą niewydolnością oddechową. Na szczęście 72-letni Felicjan Andrzejczak czuje się na tyle dobrze, że może przebywać w domowej kwarantannie.

- Przed chwilą dowiedzieliśmy się od naszego przyjaciela Felka Andrzejczaka, że jest zarażony koronawirusem i przebywa na kwarantannie. W imieniu nas wszystkich, całego Zespołu i licznych wielbicieli Twojego talentu, pragniemy Ci przesłać sygnały wsparcia, życzenia powrotu do zdrowia, wyrazy wszelkiej życzliwości oraz gotowość pomocy… Szybko do nas wracaj Stary - przekazali członkowie Budki Suflera na oficjalnym profilu na Facebooku.

Życzymy artyście szybkiego powrotu do zdrowia!