Zamknij

Felix Jaehn — „Never Alone”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
27.09.2019 12:27
Felix Jaehn — „Never Alone”. Piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Po zakończeniu wakacyjnych koncertów w Europie i Stanach, Felix Jaehn wraca z nowym singlem „Never Alone”. W utworze towarzyszą mu holenderski producent Mesto oraz szwedzki duet VCATION. Premiera piosenki na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 14:00.

Felix Jaehn w te wakacje wystąpił m.in. na Tomorrowland, Lollapaloozie czy Parookaville. Za sprawą „Never Alone” artysta podsumowuje niezwykle udane lato. Następca soulowo-popowej ballady „Love On Myself” ft. Calum Scott powstał jako wynik współpracy Jaehna z VCATION. Ten duet tworzą songwriterzy współpracujący ze Swedish House Mafia – John Martin oraz Michel Zitron.

„Never Alone” dotyczy problemu osób, które są na świeczniku, są otoczone mnóstwem ludzi, ale czują się samotni. Te dość smutne uczucia Jaehn przekuł w radosny festiwalowy hymn, pełen euforycznych melodii opatrzonych poruszającym tekstem. Kojący gitarowy riff oraz taneczne tempo sprawiają, że „Never Alone” z pewnością zagości na niejednej imprezie w najbliższym czasie.

Wcześniej bardzo często czułem się samotny, ale teraz wiem, że tak nie jest. Jeśli tylko otworzysz swoje serce, spotkasz niezliczoną liczbę pięknych dusz, z którymi możesz nawiązać porozumienie – bez względu na to, kim i gdzie jesteś. Nigdy nie jesteś samotny! – mówi artysta.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK