Zamknij

Fest Festival 2019 już w sierpniu. Rozmowa z Marcinem Szymanowskim z Follow The Step [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.07.2019 13:14
Fest Festival 2019 już w sierpniu. Rozmowa z Marcinem Szymanowskim z Follow The Step [WIDEO]
fot. Radio ZET

Fest Festival 2019, którego patronem medialnym jest Radio ZET, zbliża się wielkimi krokami. Już pod koniec sierpnia wielkie gwiazdy z całego świata wystąpią na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Jakie jeszcze atrakcje czekają na festiwalowiczów? Posłuchajcie rozmowy Magdaleny Barczyk z Marcinem Szymanowskim z Follow the Step, czyli organizatorem Fest Festival 2019.

Fest Festival to nowe wydarzenia na festiwalowej mapie Polski. Pierwsza edycja imprezy zapowiada się naprawdę imponująco, nie tylko ze względu na długą listę występujących artystów, ale także samą lokalizację. Fest Festival 2019 odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie, co, jak zapowiada Marcin Szymanowski z Follow the Step, będzie wielkim atutem tego wydarzenia.

Spośród wszystkich lokalizacji festiwali, które odbywają się w tej chwili, Park Śląski jest najpiękniejszych i najfajniejszym miejscem do słuchania takich koncertów. Piękny park w centrum miasta mający olbrzymią infrastrukturę. Bardzo pasującą do organizacji tego typu wydarzeń. Duże Pole Marsowe, Kanał Regatowy oraz wiele przestrzeni, które urozmaicają teren i powodują, że każdy koncert będzie jeszcze fajniejszym przeżyciem — mówi Marcin Szymanowski w rozmowie z Radiem ZET.

Fest Festival 2019 zaskoczy gości liczbą scen, których będzie na terenie wydarzenia aż osiem. Zaprezentują się na nich artyści z Polski i ze świata grający bardzo różnorodną muzykę. Nie zabraknie też wielu stref rozrywkowych, gdzie każdy festiwalowicz będzie mógł coś zjeść, zrelaksować się i pobawić.

Staramy się robić festiwal, na którym sami chcielibyśmy być — dodaje Szymanowski.

Fest Festival 2019: kiedy się odbędzie, kto wystąpi i ile kosztują bilety?

Fest Festival 2019 odbędzie się 23-24 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Na imprezie, której patronem medialnym jest Radio ZET, wystąpią największe zagraniczne gwiazdy i rodzimi artyści, m.in. Alan Walker, Daria Zawiałow, Paweł Domagała, Disclosure, Róisín Murphy, Organek, Tulia, Jaden Smith, Wu-Tang Clan, Sarsa czy Natalia Szroeder. Pełny line-up festiwalu można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Bilety na Fest Festival 2019 wciąż są dostępne. Dwudniowe karnety można kupić w trzeciej puli „last call tix” za 289 złotych, a bilety jednodniowe 179 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin. 

Wejściówki są dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl i w bileteriach Empik - bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Fest Festival 2019
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK