Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Opole 2018: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana. Nagranie w sieci [WIDEO]

11.06.2018 09:27

Mocna scena na zakończenie festiwalu Opole 2018. W niedzielny wieczór Edyta Górniak i Donatan pojawili się na „ściance”, aby zrobić kilka wspólnych zdjęć. W pewnym momencie popularny producent i autor hitu „My Słowianie” złapał piosenkarkę za pośladek. Górniak natychmiast zareagowała i spoliczkowała Donatana. Wszystko nagrała kamera!

Edyta Górniak Donatan Opole 2018 fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Festiwal Opole 2018: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana podczas festiwalu Opole 2018. Do nieprzyjemnej sytuacji doszło na „ściance”, gdzie parę fotografowali fotoreporterzy.

W trakcie pozowania Donatan złapał Edytę Górniak za pośladek. Na reakcję piosenkarki nie trzeba było długo czekać. Gwiazda natychmiast uderzyła producenta w twarz. Wszystko nagrała jedna z kamer.

Zachowanie Edyty Górniak pochwaliła m.in. dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska, która zdecydowała się napisać na ten temat post na swoim Instagramie.

Brawo Edyta, dajesz super przykład! Niech inne dziewczyny, kobiety wezmą z Ciebie przykład. Niech walczą. Niech nie pozwalają sobą pomiatać, niech nie dają się uprzedmiotawiac. Jeszcze raz mega propsy! Trzeba z tym walczyć. Z chamówą, seksizmem, poniżaniem, wstydem i obłapianiem bez zgody zainteresowanej — napisała Korwin-Piotrowska.

Przypomnijmy, że Donatan i Edyta Górniak współpracowali ze sobą niedawno przy utworze „Andromeda”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń