Zamknij

Festiwal Opole 2018: ,,Polska drużyna” KOMBI przebojem na mundial. Internauci wyśmiewają!

Redakcja
08.06.2018 23:44
Opole 2018
fot. Lukasz Kalinowski / East News

Koncert „Przebój na mundial” na festiwalu Opole 2018 za nami. Widzowie i jurorzy wybrali polski hit na mundial 2018. Piosenka,,Polska drużyna” zespołu KOMBI będzie oficjalnym hymnem polskiej reprezentacji na MŚ 2018 w Rosji.

Festiwal Opole 2018: ,,Polska drużyna” KOMBI to polski przebój na mundial 

W trakcie koncertu „Przebój na mundial” na festiwalu Opole 2018 wybrano oficjalny hymn reprezentacji Polski na MŚ 2018 w Rosji. Zwycięzcą została piosenka ,,Polska drużyna” zespołu KOMBI. Mundialowy przebój wybrali jurorzy i widzowie za pomocą głosowania sms. W składzie jury zasiedli sędzia piłkarska Karolina Bojar, Rafał Poliwoda, Andrzej Dąbrowski oraz piłkarze Tomasz Hajto i Tomasz Kłos.

O miano polskiego hitu mundialu 2018 walczyło jeszcze sześć innych piosenek: „Smak zwycięstwa” Pectus, „Dawaj Polska” InoRos, „Twój dzień” Rudnika, ,,Chodź na mecz” Orłów.PL, ,,Ole Ole” Chucho & HCR oraz ,,Lecimy do Rosji” Blondyna i polskich fanów z Irlandii.

Zobacz także

Internauci nie ukrywają zażenowania poziomem koncertu „Przebój na mundial” na festiwalu Opole 2018. W sieci pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy na temat mundialowych piosenek.

Podczas koncertu „Przebój na mundial” na scenie pojawili się także m.in. Maryla Rodowicz, Kamil Bednarek, Bohdan Łazuka, Krzysztof Krawczyk czy Andrzej Dąbrowski.

RadioZET.pl/PK