Zamknij

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 - kto wystąpi i gdzie oglądać 14.08? [PROGRAM, TRANSMISJA]

14.08.2020 15:23
Festiwal Weselnych Przebojów 2020 - kto wystąpi i gdzie oglądać 14.08? [PROGRAM, TRANSMISJA]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie sierpnia w Mrągowie. Podczas muzycznego wydarzenia zaśpiewają takie gwiazdy jak m.in. Kayah, Cleo, Sławomir czy zespół Boys. Szczegóły dotyczące tego, kto wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 i gdzie oglądać to wydarzenie, można znaleźć poniżej.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 - PROGRAM, ARTYŚCI, TRANSMISJA: kto wystąpi na koncercie? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie i o której godzinie oglądać w telewizji? Czy przewidziana jest relacja online? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kto wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2020 i kiedy oglądać.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 - kto wystąpi w Mrągowie 14.08? [PROGRAM, ARTYŚCI]

Program Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2020 i artyści, którzy wystąpią na scenie, to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Podczas muzycznego wydarzenia zaśpiewają takie gwiazdy jak: Kayah, Akcent, Sławomir, Boys, Classic, Masters, Top, Girls, Eleni, Cleo, Elektryczne Gitary, Daj to głośniej, Andrzej Rybiński i Andre.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020 odbędzie się w piątek, 14 sierpnia. Muzyczna impreza będzie mieć miejsce w mrągowskim amfiteatrze. Bilety na Festiwal Weselnych Przebojów dostępne są m.in. na stronie eBilet.pl. Dla dzieci, które nie przekroczyły 7. roku życia, wstęp bezpłatny.

Festiwal Weselnych Przebojów, Mrągowo 2020 - TRANSMISJA: gdzie oglądać w TV i online?

Transmisja Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 dostępna będzie w telewizji na kanale Polsat. Początek muzycznego wydarzenia został zaplanowany na godzinę 20:05.

Z kolei osoby, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia Festiwalu Weselnych Przebojów Mrągowo 2020 online. Transmisja dostępna będzie w internecie za darmo na stronie Ipla.tv.

RadioZET.pl