Zamknij

Tragedia w życiu Fetty'ego Wapa. Nie żyje 4-letnia córeczka znanego rapera

02.08.2021 12:34
Fetty Wap
fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Fetty Wap w żałobie. Amerykański raper stracił 4-letnią córkę, Lauren Maxwell. O śmierci dziewczynki poinformowała w niedzielę jej matka, która opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych.

Nie żyje córka Fetty’ego Wapa, popularnego amerykańskiego rapera znanego m.in. z przeboju "Trap Queen". Dziewczynka zmarła w wieku zaledwie 4 lat.

Córka Fetty’ego Wapa nie żyje. Dziewczynka zmarła w wieku zaledwie 4 lat

O śmierci 4-letniej Lauren Maxwell poinformowała jej matka za pomocą mediów społecznościowych. Kobieta opublikowała poruszający wpis z krótkim nagraniem wideo z dziewczynką. Przyczyna śmierci córki Fetty’ego Wapa, która była jednym z jego siedmiorga dzieci, nie została ujawniona.

Oto moja niesamowita, piękna, zabawna, tętniąca życiem, kochająca, utalentowana, mądra i trzeźwo myśląca księżniczka syrenka Aquarius. Jeśli zobaczysz ten wpis, skomentuj lub po prostu powiedz do siebie "Kocham cię, Lauren", ponieważ mówi się, że dusze mogą poczuć twoją miłość – napisała Turquoise Miami, matka 4-latki.

Jak informują nieoficjalnie amerykańskie media, dziewczynka mogła odejść pod koniec czerwca, ale dopiero teraz matka zdecydowała się potwierdzić jej śmierć. W miniony weekend 30-letni Fetty Wap miał także zadedykować swojej córeczce występ podczas festiwalu Rolling Loud w Miami.

To kolejna wielka tragedia w życiu Fetty’ego Wapa w ostatnich miesiącach. W październiku raper stracił młodszego brata, który został zastrzelony.

RadioZET.pl/people.com,complex.com