Zamknij

Fifth Harmony zawieszają działalność. Girlsband wydał specjalne oświadczenie

Redakcja
20.03.2018 13:01
Fifth Harmony
fot. AFP/EAST NEWS

Fifth Harmony zawieszają działalność. Girlsband oficjalnie poinformował o swojej decyzji w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że do grudnia 2016 roku członkinią zespołu była niezwykle popularna dziś Camila Cabello. Gwiazda zdecydowała się jednak odejść z grupy.

Fifth Harmony zawieszają działalność

To już oficjalne. Zespół Fifth Harmony potwierdził, że zawiesza swoją działalność. Członkinie popularnego girlsbandu opublikowały oświadczenie w tej sprawie.

— Po sześciu niezwykle ciężkich i intensywnych latach zrozumiałyśmy, że aby pozostać autentycznym wobec siebie i Was, musimy poświęcić trochę czasu na przerwę od Fifth Harmony, aby skupić się na solowych projektach — czytamy w komunikacie grupy.

Nie wiadomo, ile dokładnie potrwa przerwa w funkcjonowaniu zespołu. Członkinie potwierdziły, że zaplanowane do końca tego roku występy odbędą się zgodnie z planem.

Fifth Harmony: odejście Camili Cabello

Camila Cabello była członkinią girlsbandu Fifth Harmony przez cztery lata. Grupa powstała w trakcie amerykańskiej edycji „X Factor” w 2012 roku, w której dziewczyny wzięły udział. Zespół zajął trzecie miejsce i rozpoczął karierę muzyczną.

Amerykanka nagrała z Fifth Harmony dwa studyjne albumy i przebój „Work From Home”, który był swego czasu trzecią najczęściej graną piosenką w polskich radiach.

Pod koniec 2016 roku Camila Cabello podjęła decyzję o opuszczeniu grupy. W międzyczasie współpracowała m.in. z Shawnem Mendesem, Major Lazer czy Machine Gun Kelly. Na początku 2018 roku wydała debiutancki album „Camila”, z którego pochodzi wielki przebój „ Havana”.

Dyskografię Fifth Harmony zamyka płyta „Fifth Harmony” z sierpnia 2017 roku.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK