Zamknij

Figura woskowa Ariany Grande pośmiewiskiem sieci. Skomentowała ją nawet sama artystka [FOTO]

Piotr Krajewski
28.05.2019 12:37
Figura woskowa Ariany Grande pośmiewiskiem internetu skomentowała ją sama artystka zdjęcia foto
fot. Ian West/Press Association/East News

Figura woskowa Ariany Grande pojawiła się w słynnym muzeum Madame Tussaud w Londynie. Jej wygląd nie przypadł jednak fanom do gustu. Internauci śmieją się z rzeźby i twierdzą, że jest fatalna. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać sama Ariana Grande, która wymownie skomentowała wygląd swojej figury woskowej.

Figura woskowa Ariany Grande pośmiewiskiem internetu

Ariana Grande to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop. Nic więc dziwnego, że słynne muzeum figur woskowych Madame Tussaud postanowiło stworzyć jej nową podobiznę.

Figura woskowa Ariany Grande stanęła ostatnio w Londynie. Nie zrobiła ona jednak pozytywnego wrażenia na fanach piosenkarki. W sieci pojawiła się lawina negatywnych komentarzy, w których internauci śmieją się z podobizny. Ich zdaniem rzeźba kompletnie nie przypomina słynnej artystki, mimo że ma identyczne tatuaże i podobne włosy upięte w kucyk.

Głos w sprawie figury woskowej zabrała sama Ariana Grande. Zdecydowała się na krótki, ale dość wymowny komentarz, który skierowała najprawdopodobniej w stronę muzeum Madame Tussaud. Wygląda na to, że rzeźba nie przypadła jej do gustu.

Chcę tylko porozmawiać — napisała.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK