Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Figura woskowa Ariany Grande pośmiewiskiem sieci. Skomentowała ją nawet sama artystka [FOTO]

28.05.2019 12:37

Figura woskowa Ariany Grande pojawiła się w słynnym muzeum Madame Tussaud w Londynie. Jej wygląd nie przypadł jednak fanom do gustu. Internauci śmieją się z rzeźby i twierdzą, że jest fatalna. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać sama Ariana Grande, która wymownie skomentowała wygląd swojej figury woskowej.

Figura woskowa Ariany Grande pośmiewiskiem internetu skomentowała ją sama artystka zdjęcia foto fot. Ian West/Press Association/East News

Figura woskowa Ariany Grande pośmiewiskiem internetu

Ariana Grande to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop. Nic więc dziwnego, że słynne muzeum figur woskowych Madame Tussaud postanowiło stworzyć jej nową podobiznę.

Figura woskowa Ariany Grande stanęła ostatnio w Londynie. Nie zrobiła ona jednak pozytywnego wrażenia na fanach piosenkarki. W sieci pojawiła się lawina negatywnych komentarzy, w których internauci śmieją się z podobizny. Ich zdaniem rzeźba kompletnie nie przypomina słynnej artystki, mimo że ma identyczne tatuaże i podobne włosy upięte w kucyk.

Głos w sprawie figury woskowej zabrała sama Ariana Grande. Zdecydowała się na krótki, ale dość wymowny komentarz, który skierowała najprawdopodobniej w stronę muzeum Madame Tussaud. Wygląda na to, że rzeźba nie przypadła jej do gustu.

Chcę tylko porozmawiać — napisała.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń