Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Filip Lato i „Halo Ziemia”. Nowy singiel gwiazdy „The Voice of Poland”! [WIDEO]

13.04.2018 15:01

Już we wrześniu ukaże się debiutancki album Filipa Lato znanego m.in. z wielkiego przeboju „100” grupy Sound'n'Grace. Właśnie ukazał się jego nowy energetyczny singiel „Halo Ziemia”. W piątek Filip Lato poprowadzi razem z Marcinem Wojciechowskim notowanie „Listy Przebojów Radia ZET”.

Filip Lato fot. mat. prasowe

Filip Lato — Halo Ziemia. Nowy singiel

„Halo Ziemia” to pierwszy singiel zwiastujący debiutancki album Filipa Lato, którego premiera przewidziana jest na wrzesień 2018 roku. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Gorgo Music.

— Piosenka zachęca nas by nigdy nie przestawać marzyc, wszyscy czasem mamy dosyć szarej rzeczywistości, codzienności, obowiązków. Kiedy od tego zgiełku uciekamy do świata marzeń…inni próbują, nie wiedzieć czemu, ściągnąć nas na ziemię. Warto mieć w sobie dziecko i pielęgnować je w sobie, nie dać się przyziemnym problemom. Warto uruchomić wyobraźnię, tylko wtedy życie ma sens i staje się piękniejsze — czytamy w zapowiedzi singla „Halo Ziemia”.

Filip Lato zyskał popularność jako uczestnik 7. edycji „The Voice of Poland”. Obecnie występuje w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym wcielił się już m.in. w Jamesa Blunta, Alvaro Solera czy Florence Welch.

Lista Przebojów Radia ZET: Filip Lato poprowadzi najbliższe notowanie

Marcin Wojciechowski i Filip Lato poprowadzą razem najbliższe wydanie „Listy Przebojów Radia ZET”. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć artystę znanego z przeboju „100” grupy Sound'n'Grace w roli współprowadzącej już 13 kwietnia od godz. 18:00.

Filip Lato fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK 

Oceń
Tagi