Zamknij

Filip Lato & Jula — „Zanim nas policzysz”. Oficjalny teledysk [WIDEO]

Redakcja
04.01.2019 10:00
Filip Lato Jula Zanim nas policzysz
fot. mat. prasowe

W piątkowy poranek w Radiu ZET odbyła się premiera wspólnego singla Filipa Lato i Juli zatytułowanego „Zanim nas policzysz”. Na RadioZET.pl możecie już obejrzeć oficjalny teledysk do piosenki.

Filip Lato i Jula zaprezentowali swój wspólny singiel. Premiera utworu „Zanim nas policzysz” odbyła się w „Dzień Dobry Bardzo”. Artyści pojawią się także w trakcie piątkowej Listy Przebojów Radia ZET. Audycja prowadzona przez Marcina Wojciechowskiego rozpoczyna się o godz. 18:00.  

Na RadioZET.pl można już obejrzeć oficjalny teledysk do „Zanim nas policzysz” w reżyserii Kamila Krawczyckiego.

Każdy, kto kiedyś kochał, wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak, jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać. Po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną. Dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne — mówi Filip Lato.

Jak twierdzą Filip Lato i Jula, „Zanim nas policzysz” to jedna z najważniejszych dla nich kompozycji, w którą włożyli całe serce, emocje, ale także osobiste doświadczenia.

Opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu — zaskakuje. Jak ważne wydarzenia w naszym życiu — zmusza do refleksji. Nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje nam sił i słów. Jednak na końcu, po wielu trudach czeka na nas najpiękniejsza nagroda. Dlatego pamiętaj — „Zanim nas policzysz” — spróbuj zawalczyć — mówią autorzy piosenki.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK