Zamknij

Filip Lato & Jula — „Zanim nas policzysz”. Piątkowa premiera w Radiu ZET!

Redakcja
03.01.2019 15:14
Filip Lato Jula
fot. mat.prasowe

Już w piątek po godz. 8:00 słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo wspólną piosenkę Filipa Lato i Juli zatytułowaną „Zanim nas policzysz”. Jak mówią sami artyści, utwór jest jedną z najważniejszych dla nich kompozycji, w którą włożyli mnóstwo emocji.

Wyjątkowa piątkowa premiera w Radiu ZET. Po godz 8:00 nasi słuchacze będą mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy singiel „Zanim nas policzysz”, wspólną piosenkę Filipa Lato i Juli. Oficjalny teledysk pojawi się o godz. 10:00 na RadioZET.pl.

Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać . Po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną. Dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne — mówi Filip Lato.

Jak twierdzą Filip Lato i Jula, „Zanim nas policzysz" to jedna z najważniejszych dla nich kompozycji, w którą włożyli całe serce, emocje, ale także osobiste doświadczenia.

Opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu — zaskakuje. Jak ważne wydarzenia w naszym życiu — zmusza do refleksji. Nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje nam sił i słów. Jednak na końcu, po wielu trudach czeka na nas najpiękniejsza nagroda. Dlatego pamiętaj — „Zanim nas policzysz" — spróbuj zawalczyć — mówią autorzy piosenki.

Filip Lato będzie gościem Listy Przebojów Radia ZET. Piątkowa audycja, którą prowadzi Marcin Wojciechowski, startuje o godz. 18:00.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK