Zamknij

Filip Lato i Jula w Radiu ZET. Opowiedzieli o utworze „Zanim nas policzysz” [WIDEO]

Redakcja
07.01.2019 10:02
Filip Lato Jula
fot. Radio ZET

Filip Lato i Jula pojawi się w audycji „Lista Przebojów Radia ZET”. Porozmawiali z Marcinem Wojciechowskim o ich wspólnej piosence „Zanim nas policzysz” i tworzeniu oficjalnego teledysku, który kręcono w ogromnym upale. Jula zdradziła, że już niedługo zaczyna prace nad czwartą płytą, a Filip Lato opowiedział o pracy prawnika.

„Zanim nas policzysz” to wspólna piosenka Filip Lato i Juli. W internecie można już obejrzeć oficjalny teledysk w reżyserii Kamila Krawczyckiego.

Każdy, kto kiedyś kochał, wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak, jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać. Po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną. Dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne — mówi Filip Lato.

Jak twierdzą Filip LatoJula, „Zanim nas policzysz” to jedna z najważniejszych dla nich kompozycji, w którą włożyli całe serce, emocje, ale także osobiste doświadczenia.

Opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu — zaskakuje. Jak ważne wydarzenia w naszym życiu — zmusza do refleksji. Nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje nam sił i słów. Jednak na końcu, po wielu trudach czeka na nas najpiękniejsza nagroda. Dlatego pamiętaj — „Zanim nas policzysz” — spróbuj zawalczyć — mówią autorzy piosenki.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK