Będzie film dokumentalny o Dawidzie Kwiatkowskim

30.01.2018 16:06

Ostatni czas jest dla Dawida Kwiatkowskiego naprawdę intensywny. Nowy singiel, prace nad kolejnym albumem, posada trenera w „The Voice Kids”. Okazuje się, że obecnie ten młody artysta jest również w trakcie tworzenia filmu dokumentalnego na swój temat.

Będzie film dokumentalny o Dawidzie Kwiatkowskim fot. Youtube (Dawid Kwiatkowski)

Dawid Kwiatkowski planuje pokazać polskiej publiczności film dokumentalny, w którym chce opowiedzieć o wielu osobistych chwilach swojego życia. Nie zabraknie momentów na temat dorastania, pracy czy najbliższych mu osób.

— To będzie bardzo osobisty film. Odkrywający wiele i pozwalający pokazać to, co do tej pory widziało niewiele osób – moje prywatne życie — napisał 22-latek na Instagramie.

Produkcja będzie zawierała materiały (nagrania i zdjęcia) z ostatnich czterech lat życia Dawida. Obraz wchodzi obecnie w fazę montażu.

Jak poinformował artysta w mediach społecznościowych, premiera filmu odbędzie się jeszcze w tym roku. Będzie można go zobaczyć zarówno w kinach, jak i internecie.

Nowy teledysk Dawida hitem sieci

22-letni artysta zaprezentował swój nowy klip do utworu „Jesteś”. Piosenka zapowiada jego piąty krążek. W ciągu niecałego miesiąca teledysk obejrzano już niemal 2,5 miliona razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK

Oceń