Zamknij

„Fire In My Head” C-Boola i „Wanna Know U” Buraka Yetera. Piątkowe premiery w Radiu ZET.

Redakcja
23.11.2018 11:19
C-Bool
fot. mat. prasowe

W piątkowe popołudnie słuchacze Radia ZET usłyszą gorące nowości. Już po 13:00 na naszej antenie pojawi się nowy singiel C-Boola zatytułowany „Fire In My Head”. Po godz. 15:00 usłyszymy „Wanna Know U”, czyli nowość od Buraka Yetera.

C-BooL feat. Cadence XYZ — Fire In My Head

Grzegorz Cebula, znany szerszej publiczności jako C-BooL, który od 2016 roku regularnie podbija radiowe playlisty w Polsce, Rosji i całej Europie Środkowo-Wschodniej oraz notuje rekordowe ilości wyświetleń swoich teledysków w portalu YouTube, powraca na koniec roku z nowym, energetycznym singlem zatytułowanym „Fire In My Head“.

Piosenka, której jedynym autorem i kompozytorem jest sam C-BooL, porusza problem uzależnienia od współczesnych technologii mobilnych, smartfonów i portali społecznościowych oraz próbę powrotu ze świata wirtualnego do otaczającej nas rzeczywistości.

Do współpracy wokalnej artysta zaprosił amerykańską wokalistkę ukrywającą się pod pseudonimem Cadence XYZ . Od strony muzycznej, z jednej strony w nagraniu da się usłyszeć wypracowany, charakterystyczny dla producenta i DJ’a styl, jednak pojawiają się w nim nowe brzmienia nadające świeżości tej produkcji.

Burak Yeter — Wanna Know U

Burak Yeter to turecki DJ i producent, urodzony w Amsterdamie. Zainteresowanie muzyką wykazywał już w dzieciństwie, kiedy jako pięciolatek rozpoczął naukę gry na fortepianie, a kilka lat później także na gitarze. Po ukończeniu studiów inżynierskich na Akdeniz University przeprowadził się do Londynu, gdzie zdobył tytuł magistra inżynierii dźwięku na School Of Audio Engineering Institute.

Polscy słuchacze, mogą kojarzyć go z wydanego w 2016 roku singla „Tuesday”, który ukazał się pod pseudonimem New World. Numer uzyskał w naszym kraju status złotej płyty, a na YouTube został wyświetlony ponad 350 milionów razy. Wytwórnia Armada Music prezentuje „Wanna Know U”, najnowszą autorską produkcję od tego niezwykle utalentowanego artysty. Niesamowicie chwytliwy kawałek, perfekcyjny na weekendowe imprezowanie!

Burak Yeter
fot. mat. prasowe