Zamknij

Florence + The Machine prezentują nowe piosenki „Moderation” i „Haunted House”

Redakcja
25.01.2019 13:23
Florence and The Machine — Moderation, Haunted House. Nowe piosenki
fot. mat. prasowe

Florence + The Machine z nowym podwójnym singlem. Słuchacze Radia ZET mieli już okazję usłyszeć nowy utwór „Moderation”, który w czwartek zaprezentowała Florence Welch. Wraz ze wspomnianym „Moderation” artystka wydała także spokojniejszą i delikatniejszą kompozycję „Haunted House”.

Florence and The Machine — „Moderation”, „Haunted House”. Nowe piosenki

Florence + The Machine prezentują singiel „Moderation”, który miał swoją premierę w czwartkowe popołudnie w Radiu ZET. Razem z nim Florence Welch i jej zespół wydali dodatkowo drugą piosenkę „Haunted House”, delikatniejszą i spokojniejszą kompozycję.

Za produkcję „Moderation” odpowiada James Ford. Piosenka inspiruje i pokazuje niezwykłą siłę Florence Welch w takich obszarach jak miłość i relacje. Kameralne „Haunted House” powstało we współpracy z Matthew Danielem Siskinem (Gambles).

Oba nowe utwory Florence + The Machine można posłuchać w serwisach streamingowych.

2018 rok był niezwykle udany dla Florence Welch. Artystka wydała swój czwarty album „High As Hope”, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów oraz krytyków. Krążek zapewnił wokalistce trzecią w karierze nominację do Mercury Prize. Florence trafiła także na krótkie listy z szansą na dwie nominacje do nagrody BRIT: w kategoriach Album roku i Najlepsza brytyjska solowa artystka. „High As Hope” promowały utwory „Hunger”, „Sky Full of Song”, „Big God” oraz „Patricia”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Florence and The Machine Moderation
fot. mat.prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK