Zamknij

Francuski raper zadedykował utwór "Lewandowski" polskiemu piłkarzowi. Komentujący zachwyceni [WIDEO]

03.08.2021 13:24
Robert Lewandowski
fot. CHRISTOF STACHE/AFP/East News

Elh Kmer, francuski raper opublikował nowy singiel pt. "Lewandowski". Artysta zadedykował utwór jednemu z najpopularniejszych polskich piłkarzy.

Elh Kmer to urodzony w Kamerunie francuski raper. W wieku 11 lat artysta pogłębił swoją pasję nie tylko do muzyki, ale również piłki nożnej. Twórca połączył zainteresowania między innymi w najnowszym singlu.

Elh Kmer zadedykował utwór Robertowi Lewandowskiemu 

Kmer opublikował nowy utwór zatytułowany "Lewandowski". Artysta zadedykował piosenkę polskiemu piłkarzowi - Robertowi Lewandowskiemu, co nie umknęło uwadze słuchaczy z naszego kraju.

Pod klipem Kmera, w którym widzimy rapera ubranego w koszulkę Bayernu z numerem 9, roi się od komentarzy prosto z Polski. Słuchacze wysyłają pozdrowienia z rodzinnego kraju Lewandowskiego i doceniają utwór rapera, chociaż - jak sami podkreślają - nie rozumieją z niego ani słowa.

To nie pierwszy raz kiedy w ostatnim czasie reprezentant zagranicznej sceny rapowej wspomina o polskim piłkarzu. Jak zauważa portal cgm.pl, zrobił to niedawno również Dave - artysta z Wielkiej Brytanii.

Na płycie "We're All Alone in This Together" pojawił się utwór "In The Fire", a w nim nawiązanie do Kuby Błaszczykowskiego.