Zamknij

Fred Durst z Limp Bizkit nie do poznania. Zszokował fanów metamorfozą: "Jak Bon Jovi" [FOTO]

29.07.2021 11:24
Fred Durst
fot. AP/East News

Fred Durst to wokalista słynnego zespołu Limp Bizkit znanego m.in. z przeboju "Behind Blue Eyes". Muzyk zszokował fanów swoim najnowszym zdjęciem, na którym jest nie do poznania. 50-letni Durst przeszedł prawdziwą metamorfozę.

Limp Bizkit to niezwykle popularny zespół nu metalowy, który nagrał mnóstwo przebojów, m.in. hit "Behind Blue Eyes" z pamiętnym teledyskiem z aktorką, Halle Berry. Grupa słynie także ze swojego charyzmatycznego lidera, Freda Dursta.

Amerykański wokalista zaskoczył fanów swoją niespodziewaną przemianą. 50-letni gwiazdor opublikował nowe zdjęcie na Instagramie, na którym ciężko rozpoznać słynącego z charakterystycznych czapek artysty. Fred Durst przeszedł metamorfozę.

Zobacz także: Mandaryna przeszła radykalną metamorfozę. W tych włosach wygląda jak nie ona [FOTO]

Fred Durst przeszedł metamorfozę. Gwiazdor Limp Bizkit nie do poznania

Fred Durst zmienił się nie do poznania. Gwiazdor Limp Bizkit zaskoczył wszystkich swoim nowym wyglądem.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie widzimy 50-latka z siwymi wąsami w kształcie podkowy. Artysta zapuścił też dłuższe włosy, które zazwyczaj chowa pod czerwoną czapką.

Internauci zareagowali dość zabawnie na metamorfozę Dursta. Niektórzy nie mogli uwierzyć, że to naprawdę on.

"Kocham ten look", "Wszystko z tobą ok, bracie?", "Czy ktoś też widzi podobieństwo do Bon Jovi?" - piszą fani.

Największe przeboje Limp Bizkit

Zespół Limp Bizkit powstał w 1994 roku w Jacksonville na Florydzie. Nominowana trzykrotnie do nagrody Grammy grupa wydała pięć płyt, które rozeszły się w wielu milionach egzemplarzy na całym świecie.

W 2006 roku Limp Bizkit zawiesił funkcjonowanie, ale wznowił działalność już trzy lata później. Obecnie muzycy wrócili do koncertowania i niewykluczone, że wkrótce wydadzą kolejny album.

RadioZET.pl/people.com