Zamknij

Freddie Mercury na niepublikowanym wcześniej nagraniu. Nowa wersja jego utworu [WIDEO]

Piotr Krajewski
21.06.2019 10:40
Freddie Mercury niepublikowane wcześniej nagranie teledysk do piosenki Time Waits For No One wideo
fot. Youtube (Freddie Mercury Solo)

Freddie Mercury w nieznanej dotąd odsłonie. Do internetu trafił teledysk do piosenki „Time Waits For No One”, niepublikowanej wcześniej wersji utworu „Time” z 1986 roku. Wideo w świetnej jakości pojawiło się na oficjalnym kanale wokalisty Queen w serwisie YouTube.

Niepublikowany wcześniej teledysk Freddiego Mercury’ego

Freddie Mercury nagrał w trakcie swojej kariery niezliczoną ilość utworów. Nie wszystkie z nich miały jednak okazję ujrzeć światło dzienne. W internecie pojawił się właśnie teledysk do utworu „Time Waits For No One”.

>> Brian May z Queen o ostatnich dniach życia Freddiego Mercury'ego. Szokujące fakty

To nowa, niepublikowana wcześniej wersja piosenki „Time”, którą Freddie Mercury nagrał w 1986 roku na potrzeby musicalu o tym samym tytule autorstwa Dave’a Clarka. W 2018 roku muzyk odnalazł demo „Time Waits For No One” nagrane z klawiszowcem Mike Moran. Clark zaprosił artystę ponownie do studia, gdzie dokończyli wspólnie nieznaną dotąd wersję piosenki.

W internecie pojawił się też teledysk do nowej wersji „Time Waits For No One”, w którym widzimy śpiewającego Freddiego Mercury’ego. Dzięki zadziwiająco dobrej jakości wideo można odnieść wrażenie, że klip powstał w dzisiejszych czasach.  

Freddie Mercury zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań po grzybiczym zapaleniu płuc, na które zachorował przez bardzo słabą odporność. W ostatnich latach swojego życia gwiazdor Queen zmagał się z AIDS. Miał 45 lat.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zobacz także

RadioZET.pl/billboard.com/PK