Zamknij

Frele ze Śląska w coverze ''Despacito''. Posłuchajcie genialnego ''Dejta cicho''! [WIDEO]

Redakcja
13.08.2017 12:50
Frele ze Śląska w coverze ''Despacito''. Posłuchajcie genialnego ''Dejta cicho''! [WIDEO]
fot. YouTube

Polski internet zalała fala parodii wielkiego przeboju Luisa Fonsiego. „Niy tak gibko” - tak brzmiało „Despacito” po śląsku! Ale to nie koniec! Pochodzące ze Śląska trio Frele zaprezentowało kolejny genialny cover wakacyjnego hitu. 

''Despacito'' w zaledwie siedem miesięcy stało się najpopularniejszym utworem w historii Internet! Przebój Luisa Fonsiego ma już ponad 3 miliardy odsłon na popularnym serwisie YouTube. 

Frele, czyli polskie królowe coverów ze Śląska słyną z wielu przeróbek światowych hitów takich jak „Hello” Adele, „Wrecking Ball” Miley Cyrus czy „Love Me Like You Do” Ellie Goulding. Tym razem na swój muzyczny warsztat wzięły utwór ''Despacito''. I tak powstało „Dejta cicho”. Posłuchajcie! Warto! 

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu

Ten moment musiał w końcu nadejść. Klip do „Despacito” to najczęściej oglądane wideo w całej historii serwisu YouTube. Teledysk przekroczył magiczną barierę 3 miliardów wyświetleń. Więcej szczegółów tutaj.

Oktawian i „Despacito” po polsku

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak mogłoby brzmieć „Despacito”, gdyby był to utwór polskiego artysty? Swoją autorską wersję wakacyjnego przeboju przedstawił Oktawian. Tutaj możecie posłuchać balladowej wersji pod tytułem „Powoli”.

Lewandowski bohaterem "Despacito"

Robert Lewandowski w hicie "Despacito"- wreszcie musiało do tego dojść. Kapitan reprezentacji Polski pojawił się w kolejnej przeróbce największego przeboju tego lata. Tutaj możecie zobaczyć parodię.

RadioZET.pl/DG