Zamknij

Gabriel Diniz nie żyje. Latynoski gwiazdor zginął w katastrofie lotniczej

Piotr Krajewski
29.05.2019 10:04
Gabriel Diniz nie żyje latynoski gwiazdor zginął w katastrofie lotniczej
fot. www.instagram.com/gabrieldiniz/

Nie żyje Gabriel Diniz, jeden z najpopularniejszych artystów pop w Brazylii. Muzyk zginął w katastrofie lotniczej na terenie brazylijskiego stanu Sergipe.

Nie żyje Gabriel Diniz. Latynoski gwiazdor zginął w katastrofie lotniczej

Gabriel Diniz nie żyje. Latynoski gwiazdor zginął 27 maja w katastrofie lotniczej nieopodal miasta Porto do Mato, które leży na wschodzie Brazylii. Miał 28 lat.

W sprawie katastrofy wszczęto śledztwo. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną tragicznego wypadku. Niewielki samolot z muzykiem i dwoma pilotami na pokładzie kierował się do miasta Maceio. Maszyna spadła na ziemię niedługo po starcie z Salvadoru. Zginęli wszyscy na pokładzie. Jak podają zagraniczne media, Diniz był w drodze na przyjęcie urodzinowe swojej dziewczyny. Planował zrobić jej niespodziankę.

Gabriel Diniz był jednym z najpopularniejszych młodych muzyków w Brazylii. Wiele osób wróżyło 28-latkowi wielką karierę. Latynoski gwiazdor wydał łącznie trzy albumy studyjne, z których ostatni został wydany w lutym 2019 roku.

Jego największym przebojem był utwór „Jenifer”, który robił furorę w brazylijskich stacjach radiowych. Oficjalny teledysk do singla obejrzano ponad 235 milionów razy w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK