Zamknij

Galantis — „Emoji”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Redakcja
16.11.2018 14:02
Galantis
fot. mat. prasowe

W piątek słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć zupełnie nowy singiel słynnego duetu Galantis. Premiera piosenki zatytułowanej „Emoji” już po godz. 16:00.

Wielokrotnie nagradzany na całym świecie duet producencki Galantis powraca. Szwedzi wydali nowy singiel „Emoji”, kontemplacyjną wersję z równie zabawnym oficjalnym teledyskiem, który z pewnością zmieni sposób, w jaki patrzysz na emotikony.

Drugi album grupy „The Aviary” zadebiutował jako jeden z 10 najlepszych albumów w 23 krajach i otrzymał szerokie uznanie krytyków. The New Yorker oznajmił: "Galantis wysyła tłumy szybujące z niezawodnie mamutowymi melodiami", podczas gdy NYLON zachwycał się, "Wszystko, co dotknie Galantis jest złotem". Dodatkowo, ich debiutancki album, Pharmacy, osiągnął 1 miejsce na liście Billboard Dance Chart i zrodził takie hity jak "Peanut Butter Jelly", oraz złoty singiel "Runaway (U & I)", który jest certyfikowany przez RIAA w siedmiu krajach i zdobył nominacje do GRAMMY za "Best Dance Recording" i "Best Remixed Recording" dzięki remixowi utworu Kaskade.