Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Gangnam Style” pobite! Już nie jest najczęściej oglądanym klipem w historii! Co prowadzi?

11.07.2017 10:39

Stało się! Po blisko 1700 dniach teledysk koreańskiego artysty PSY nie jest już najczęściej oglądanym klipem w historii internetu. W serwisie YouTube mamy nowego lidera. Co to za teledysk?

„Gangnam Style” pobite! Już nie jest najczęściej oglądanym klipem w historii! Co prowadzi? fot. Youtube (Wiz Khalifa)

Dominacja klipu „Gangnam Style” z 2012 roku trwała nieprzerwanie od kilku lat. Do liczby wyświetleń tego teledysku nie było w stanie zbliżyć się przez dłuższy czas żadne inne muzyczne wideo.  

To już jednak przeszłość. Przebój PSY został właśnie pobity przez utwór „See You Again” Wiza Khalify i Charliego Putha. Teledysk ma obecnie 2 956 895 929 wyświetleń, co daje mu tytuł najczęściej wyświetlanego filmu w całej historii serwisu Youtube.

Piosenka z 2015 roku jest hołdem dla tragicznie zmarłego Paula Walkera, który zginął w wypadku samochodowym niemal cztery lata temu. „See You Again” znalazło się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Szybcy i Wścielki 7”, w którym pojawia się wspomniany aktor.

Teledysk do „Despacito” podbija internet

Sukces klipu Wiza Khalify i Charliego Putha nie będzie jednak trwał długo. Wideo ma poważną konkurencję. Wszystko wskazuje na to, że już w sierpniu "Despacito" pobije „See You Again” i zostanie najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu.

Przypomnijmy, że w czerwcu portorykański hit dokonał czegoś niemożliwego. Wideoklipowi udało się najszybciej w historii przebić magiczną granicę 2 miliardów wyświetleń – wystarczyło mu jedynie sześć miesięcy. Na ten moment przebój lata 2017 obejrzano już 2 482 958 490 razy.

QUIZ: Znasz te wielkie przeboje? Dokończ teksty kultowych polskich piosenek!

QUIZ: Znasz te wielkie przeboje? Dokończ teksty kultowych polskich piosenek! fot. Youtube (Wilki), wikimedia.org

RadioZET.pl/PK

Oceń