Zamknij

Garou dziś. Tak obecnie wygląda wokalista z Kanady, którego pokochały Polki [GALERIA]

28.07.2020 12:56
Garou
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

Garou to jeden z najpopularniejszych kanadyjskich wokalistów, którzy zrobili karierę w Polsce. Jego wygląd, głos i przeboje robiły ogromne wrażenie na tysiącach Polek. Jak dziś wygląda Garou? Zobaczcie najnowsze zdjęcia 48-letniego artysty.

Garou nie trzeba nikomu przedstawiać. Kanadyjski wokalista zrobił wielką karierę w Polsce, a jego hity cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w naszym kraju.

Jak dziś wygląda Garou? W naszej galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia Pierre’a Garanda, bo tak naprawdę nazywa się słynny artysta z Quebecu. Niedawno skończył 48 lat.

Kate Ryan skończyła 40 lat. Tak dziś wygląda zapomniana gwiazda muzyki [FOTO]

Garou dziś ma 48 lata. Tak obecnie wygląda kanadyjski wokalista

Garou zasłynął w Polsce z wielkich przebojów „Gitan”, „Seul” czy „Je n'attendais que vous”. Ma na swoim koncie także słynny przebój „Sous le vent” z Celine Dion. O ogromnym sukcesie Kanadyjczyka nad Wisłą świadczy sprzedaż jego albumów. Debiutancka płyta Garou „Seul” rozeszła się w naszym kraju w ponad 100 tysiącach egzemplarzy.

Jego wielka kariera rozpoczęła się od musicalu „Notre-Dame de Paris” (1998), w którym zagrał rolę Quasimodo. To właśnie z niego pochodzi słynny utwór „Belle” nagrany przez Garou, Daniela Lavoie oraz Patricka Fiori. Kawałek zrobił niesamowitą furorę we Francji, sprzedał się w milionach kopii i został wybrany najpiękniejszą piosenką ostatnich pięćdziesięciu lat.

Choć dziś Garou nie cieszy się już tak wielką sławą, nie przestaje nagrywać nowej muzyki. Kanadyjczyk nadal jest bardzo popularny we Francji, gdzie w ostatnich latach prowadził „Destination Eurovision”, czyli francuskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2019 roku Garou pojawił się również po raz kolejny w Polsce. Wystąpił w programie „Jaka to melodia?”.