Zamknij

Gienek Loska skończył 44 lata. Wciąż jest w śpiączce po wylewie!

Redakcja
09.01.2019 10:57
Gienek Loska
fot. Damian KLAMKA/East News

Gienek Loska skończył 44 lata. Z tej okazji przyjaciele z zespołu opublikowali krótki wpis na Facebooku. Od maja 2018 roku zwycięzca „X Factor” przebywa w śpiączce po wylewie krwi do mózgu. Jego stan zdrowia wciąż jest poważny.

Gienek Loska: 44. urodziny. Zwycięzca X Factor nadal w śpiączce

Gienek Loska obchodził 8 stycznia swoje 44. urodziny. Niestety, znany muzyk jest nadal w śpiączce. W maju zeszłego roku dostał wylewu krwi do mózgu. Udar miał miejsce na Białorusi, gdzie zwycięzca pierwszej polskiej edycji „X Factor” przebywał z wizytą u chorej matki.

Na oficjalnym Facebooku zespołu Gienka Loski pojawił się urodzinowy wpis, w którym członkowie grupy życzą przyjacielowi powrotu do zdrowia.

Dzisiaj urodziny Gienka. Zdrowia Przyjacielu, czekamy na Ciebie stary! — czytamy w wiadomości.

Pod postem nie brakuje wielu komentarzy, w których internauci życzą Gienkowi Losce wszystkiego dobrego i trzymają kciuki za szybki powrót do zdrowia.

We wrześniu 2018 roku uruchomiono specjalną zbiórkę dla Gienka Loski, którą prowadzi Polska Fundacja Muzyczna. Artysta przebywa w domu matki, co wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi. Za zebrane pieniądze udało się już zakupić m.in. specjalne łóżko medyczne, leki i środki higieniczne.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/interia.pl/PK