Zamknij

MŚ 2018: mundialowy przebój „Goalie Goalie” od Arasha i Pitbulla [WIDEO]

Redakcja
18.06.2018 10:30
Arash Nyusha Pitbull Blanco - Goalie Goalie
fot. mat. prasowe

„Goalie Goalie” to kolejna piłkarska piosenka stworzona specjalnie na mundial 2018. W mundialowym hymnie słyszymy Arasha, Pitbulla, Blanco i rosyjską gwiazdę Nyushę. Czy będzie to hit MŚ 2018 w Rosji? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Arash, Pitbull, Nyusha, Blanco — Goalie Goalie. Przebój na mundial 2018

Mundialowa piosenka „Goalie Goalie” to efekt współpracy irańskiego piosenkarz i autora tekstów Arasha, rapera Pitbulla, rosyjskiej supergwiazdy Nyushy i amerykańskiego artysty Blanco. To już kolejny hymn promujący trwające MŚ 2018 w Rosji.

Zobacz także

FIFA World Cup jest największym wydarzeniem w świecie, które jednoczy ludzi ze wszystkich kontynentów. Tegoroczny turniej w Rosji jest niesamowitym doświadczeniem. Chciałbym rozsiać jak najwięcej pozytywnej energii, więc nagrałem piosenkę „Goalie Goalie”. Jestem niezwykle zaszczycony i podekscytowany, że mogłem w tym roku wystąpić i wspierać Mundial — mówi Arash.

Teledysk do „Goalie Goalie” stworzył Fred Khoshtinat. W klipie pełnym efektów wizualnych możemy zobaczyć odtworzone historyczne miejsca i charakterystyczne budowle świata, które zmontowano ze zdjęciami z koncertów i trików futbolowych. Wideo promujące mundial 2018 obejrzano już ponad milion razy w serwisie YouTube.

Muzyka nie ma granic. Nieważne, jaki język, gatunek, rytm, ona zawsze znajdzie swoją drogę do serca każdego z nas. Naszą piosenką chcemy stworzyć specjalny, wyjątkowy nastrój dla fanów futbolu z całego świata. Muzyka powinna jednoczyć nas niezależnie od naszego pochodzenia czy koloru skóry. Mam nadzieję, że nasza współpraca z Pitbullem, Arashem i Blanco stanie się prawdziwym hymnem łączącym różne kraje i ludzi. Także dla mnie ważne jest, żeby pokazać ludziom na całym świecie, iż Rosjanie są bardzo gościnni i towarzyscy — podkreśla Nyusha, rosyjska gwiazda.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zobacz także

RadioZET.pl/PK