Zamknij

Golec uOrkiestra, Gromee, Bedoes — "Górą Ty". Środowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
28.05.2019 17:05
Golec uOrkiestra, Gromee, Bedoes — "Górą Ty". Środowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Gromee, Golec uOrkiestra i Bedoes zaprezentowali singiel „Górą Ty”. Premiera ich wspólnej piosenki odbyła się w środę na antenie Radia ZET.

Golec uOrkiestra, Gromee, Bedoes — "Górą Ty"

Po ogromnym sukcesie piosenki „Janosik” nagranej wspólnie z muzykami młodej generacji hip-hopu – Bedoesem i Kubi Producentem – Golec uOrkiestra nie zwalnia tempa i po raz kolejny zaskakuje słuchaczy swoją kolaboracją. Tym razem zespół zaprosił do współpracy bijącego rekordy popularności polskiego producenta Gromee oraz wcześniej wspomnianego charyzmatycznego rapera Bedoesa.

Najnowsza kooperacja zaowocowała autorskim singlem „Górą ty”, który jest niebanalnym połączeniem trzech muzycznych języków. Pod czujnym producenckim okiem Gromee’ego, góralskie wtręty skrzypcowe zostały połączone z dance’owym beatem, hip-hopowym trapem oraz intrygującymi wokalami Łukasza Golca i Bedoesa.

Czy jest to możliwe aby połączyć trzy tak różne żywioły, trzy tak odmienne indywidualności muzyczne, trzy tak z pozoru nie dające się skleić światy, jakimi są Golec uOrkiestra, Gromee i Bedoes? Z pewnością nie byłoby to łatwe, ale kto nie ryzykuje ten, nie pije szampana! Do podjęcia współpracy z pewnością przyczynił się tekst piosenki zachęcający do porzucenia tego co dzieli i poszukiwania tego co łączy. A to życiowa dewiza każdego biorącego udział w projekcie artysty. Bo jak wszyscy zgodnie podkreślają, najważniejszy jest dialog, bez względu na różnice zdań. I takim przesłaniem „Górą ty” rusza na podbój list przebojów.

Produkcja jest zapowiedzią najnowszego projektu Golec uOrkiestry „Symfonika & Etnika”, którego premiera odbędzie się 23.08 2019 r. w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK