Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gorący teledysk od Jennifer Lopez. Trudno uwierzyć, ale artystka ma już prawie 48 lat!

12.07.2017 09:32

Oglądając najnowszy klip artystki aż trudno uwierzyć, że zbliża się do 50-tki! Jennifer Lopez powraca do świata muzyki z wakacyjną piosenką, która zapowiada jej kolejny studyjny album. Wydawnictwo będzie w całości nagrane po hiszpańsku.

Gorący teledysk od Jennifer Lopez. Trudno uwierzyć, ale artystka ma już prawie 48 lat! fot. Youtube (JenniferLopezVEVO)

„Ni Tú Ni Yo” – tak brzmi tytuł najnowszej piosenki Jennifer Lopez. Artystka zaprosiła do współpracy kubańską grupę Gente de Zona. Niezwykle wakacyjnie brzmiący utwór to pierwszy zwiastun dziewiątej już płyty 47-letniej artystki. Na kawałek możecie głosować już na Liście Przebojów Radia ZET.

W nowym teledysku możemy zobaczyć Marka Anthony'ego, amerykańskiego piosenkarza i producenta muzycznego. Artysta prywatnie był mężem Lopez. W 2014 roku, po dziesięciu latach małżeństwa, postanowili się rozwieść. Para ma dwójkę dzieci.

Nowy album Jennifer Lopez pojawi się w sklepach najprawdopodobniej jesienią tego roku. Będzie to pierwszy krążek od czasów „Como Ama una Mujer” z 2007 roku, który zostanie nagrany w całości w języku hiszpańskim. Nad brzmieniem dzieła Lopez współpracuje m.in. ze wspomnianym już Anthonym. To nie pierwsza ich muzyczna współpraca. 47-letni artysta stworzył chociażby hitowe „Qué Hiciste”.

Kariera pełna sukcesów

Jennifer Lopez to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych amerykańskich artystek. Mimo wieloletniej już kariery, piosenkarka wciąż jest niezwykle popularna. Przez wielu uważana jest za popkulturową ikonę z licznymi przebojami na koncie. Słuchacze Radia ZET znają ją chociażby z takich hitów jak „If You Had My Love”, „Waiting For Tonight”, „Let’s Get Loud”, „On the Floor” czy „Ain’t Your Mama”.

RadioZET.pl/PK

Oceń