Gorący teledysk od Jennifer Lopez. Trudno uwierzyć, ale artystka ma już prawie 48 lat!

12.07.2017 09:32

Oglądając najnowszy klip artystki aż trudno uwierzyć, że zbliża się do 50-tki! Jennifer Lopez powraca do świata muzyki z wakacyjną piosenką, która zapowiada jej kolejny studyjny album. Wydawnictwo będzie w całości nagrane po hiszpańsku.

Gorący teledysk od Jennifer Lopez. Trudno uwierzyć, ale artystka ma już prawie 48 lat! fot. Youtube (JenniferLopezVEVO)

„Ni Tú Ni Yo” – tak brzmi tytuł najnowszej piosenki Jennifer Lopez. Artystka zaprosiła do współpracy kubańską grupę Gente de Zona. Niezwykle wakacyjnie brzmiący utwór to pierwszy zwiastun dziewiątej już płyty 47-letniej artystki. Na kawałek możecie głosować już na Liście Przebojów Radia ZET.

W nowym teledysku możemy zobaczyć Marka Anthony'ego, amerykańskiego piosenkarza i producenta muzycznego. Artysta prywatnie był mężem Lopez. W 2014 roku, po dziesięciu latach małżeństwa, postanowili się rozwieść. Para ma dwójkę dzieci.

Nowy album Jennifer Lopez pojawi się w sklepach najprawdopodobniej jesienią tego roku. Będzie to pierwszy krążek od czasów „Como Ama una Mujer” z 2007 roku, który zostanie nagrany w całości w języku hiszpańskim. Nad brzmieniem dzieła Lopez współpracuje m.in. ze wspomnianym już Anthonym. To nie pierwsza ich muzyczna współpraca. 47-letni artysta stworzył chociażby hitowe „Qué Hiciste”.

Kariera pełna sukcesów

Jennifer Lopez to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych amerykańskich artystek. Mimo wieloletniej już kariery, piosenkarka wciąż jest niezwykle popularna. Przez wielu uważana jest za popkulturową ikonę z licznymi przebojami na koncie. Słuchacze Radia ZET znają ją chociażby z takich hitów jak „If You Had My Love”, „Waiting For Tonight”, „Let’s Get Loud”, „On the Floor” czy „Ain’t Your Mama”.

RadioZET.pl/PK

Oceń