Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gosia Andrzejewicz atakuje Elżbietę Zapendowską. Skomentowała konflikt na Instagramie

14.01.2019 14:01

Gosia Andrzejewicz wypowiedziała się na swoim Instagramie na temat Elżbiety Zapendowskiej. Znana specjalistka od emisji głosu i jurorka muzycznych programów wielokrotnie krytykowała publicznie Andrzejewicz. Piosenkarka postanowiła teraz skomentować konflikt z Zapendowską.

Gosia Andrzejewicz fot. VIPHOTO/East News

Gosia Andrzejewicz zdecydowała się skomentować swój konflikt z Elżbietą Zapendowską. Specjalistka od emisji głosu i jurorka „Must Be The Music” niejednokrotnie wypowiadała się negatywnie na temat piosenkarki, krytykując chociażby jej wizerunek i wygląd.

Jej wokal jest przyzwoity, ale jak widzę głupotę w oczach, to nawet dobry wokal nie obroni takiej osoby — cytuje dawne słowa Elżbiety Zapendowskiej portal „Plejada”.

35-letnia Gosia Andrzejewicz została ostatnio zapytana na swoim Instagramie o wspomniany konflikt z Elżbietą Zapendowską. Artystka zdecydowała się zareagować i opublikowała mocny komentarz.

Dla mnie ta kobieta nie jest żadnym autorytetem, więc nie biorę jej zdania pod uwagę. Nie wiem, na jakiej podstawie ona jest uważana za specjalistę od emisji głosu, skoro nie potrafi śpiewać! Takie rzeczy chyba tylko w Polsce są możliwe. Poszlibyście nauczyć się pływać do kogoś, kto nie potrafi pływać? — napisała Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz to polska artystka, która zasłynęła z przebojów „Pozwól żyć”, „Słowa” czy „Trochę ciepła”. Wydała dotąd pięć solowych albumów. Dwa z nich pokryły się w naszym kraju złotem. Piosenkarka współpracowała m.in. z DJ-em Remo i Kalwi & Remi.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/plejada.pl/PK

Oceń