Zamknij

Gosia Andrzejewicz atakuje Elżbietę Zapendowską. Skomentowała konflikt na Instagramie

Redakcja
14.01.2019 14:01
Gosia Andrzejewicz
fot. VIPHOTO/East News

Gosia Andrzejewicz wypowiedziała się na swoim Instagramie na temat Elżbiety Zapendowskiej. Znana specjalistka od emisji głosu i jurorka muzycznych programów wielokrotnie krytykowała publicznie Andrzejewicz. Piosenkarka postanowiła teraz skomentować konflikt z Zapendowską.

Gosia Andrzejewicz zdecydowała się skomentować swój konflikt z Elżbietą Zapendowską. Specjalistka od emisji głosu i jurorka „Must Be The Music” niejednokrotnie wypowiadała się negatywnie na temat piosenkarki, krytykując chociażby jej wizerunek i wygląd.

Jej wokal jest przyzwoity, ale jak widzę głupotę w oczach, to nawet dobry wokal nie obroni takiej osoby — cytuje dawne słowa Elżbiety Zapendowskiej portal „Plejada”.

35-letnia Gosia Andrzejewicz została ostatnio zapytana na swoim Instagramie o wspomniany konflikt z Elżbietą Zapendowską. Artystka zdecydowała się zareagować i opublikowała mocny komentarz.

Dla mnie ta kobieta nie jest żadnym autorytetem, więc nie biorę jej zdania pod uwagę. Nie wiem, na jakiej podstawie ona jest uważana za specjalistę od emisji głosu, skoro nie potrafi śpiewać! Takie rzeczy chyba tylko w Polsce są możliwe. Poszlibyście nauczyć się pływać do kogoś, kto nie potrafi pływać? — napisała Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz to polska artystka, która zasłynęła z przebojów „Pozwól żyć”, „Słowa” czy „Trochę ciepła”. Wydała dotąd pięć solowych albumów. Dwa z nich pokryły się w naszym kraju złotem. Piosenkarka współpracowała m.in. z DJ-em Remo i Kalwi & Remi.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/plejada.pl/PK