Zamknij

Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem od udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Posłuchaj "Delete"

12.04.2021 15:05
Gosia Andrzejewicz
fot. VIPHOTO/East News

Gosia Andrzejewicz prezentuje swój pierwszy singiel od czasów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalistka zachwyciła fanów swoim nowym wcieleniem w popowym utworze "Delete".

Gosia Andrzejewicz ma za sobą udział w popularnym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalne wyzwania, które przyniosło wokalistce show, odbiły się również na jej autorskiej twórczości. Artystka rozwinęła skrzydła i zaprezentowała fanom najnowszy singiel.

Gosia Andrzejewicz z singlem "Delete"

Gosi udało się dojść do ścisłego finału programu TTBZ, chociaż konkurencja była ogromna. Czas, który zyskała po zakończeniu emisji show, wokalistka poświęciła na pracę nad nowym materiałem. Efekty możecie usłyszeć w singlu "Delete".

Jak czytamy w notatce prasowej dotyczącej utworu, piosenka opowiada o skomplikowanej relacji między dwojgiem ludzi. Za produkcję utworu odpowiada Artur St0ne Kamiński.

Singla możecie posłuchać poniżej:

Fani Gosi Andrzejewicz w większości reagują na jej nową muzykę z entuzjazmem.

"The Queen is back!!!" - pisze Michał.

"Piosenka Rewelacja historia z życia wzięta i twój delikatny głos, który dodaje lekkości i przenosi słuchacza do twojego muzycznego świata. Gratulacje" - dodaje zachwycona Marzena.

"Uwielbiam Twój głos wciąż niezmienny. Dorastałam na Twoich piosenkach i wciąż słucham Cię z przyjemnością" - chwali Gosię Daria.

Zobacz też: Twoja twarz brzmi znajomo: program oskarżony o rasizm. Paweł Góral odpowiedział 

Wokalistka podziękowała już za pozytywny odbiór nowej muzyki za pośrednictwem swojego Facebooka. Jednocześnie poprosiła fanów o pomoc w promocji swojego singla.

"Mój najnowszy singiel „Delete” jest już dostępny na Spotify, Tidal oraz YouTube. Zapraszam Was do słuchania, komentowania i udostępniania go wszędzie, gdzie możecie, aby jak najwięcej osób go usłyszało. Bardzo Wam dziękuję za Wasze pozytywne komentarze i wsparcie" - czytamy na oficjalnym profilu Gosi Andrzejewicz.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET