Zamknij

Posłuchaj muzyki z „Gry o Tron” na żywo. Wyjątkowy koncert po raz pierwszy w Polsce!

Redakcja
28.09.2017 10:38
Posłuchaj muzyki z „Gry o Tron” na żywo. Wyjątkowy koncert po raz pierwszy w Polsce!
fot. mat. prasowe

Sympatycy tego kultowego serialu nie kochają go jedynie za fabułę. „Gra o Tron” zachwyca miliony osób także ze względu na ścieżkę dźwiękową, która niejednokrotnie buduje wyjątkowy klimat i ogromne napięcie. Po raz pierwszy w historii polscy fani będą mieli okazję posłuchać tej wyjątkowej muzyki na żywo.

Widowisko „Gra o Tron Live Concert Experience”, które doceniają krytycy na całym świecie, dotrze wkrótce także do Polski. Koncert odbędzie się 15 maja 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Na scenie pojawi się także Ramin Djawadi – twórca muzyki z serialu. Irańsko-niemiecki kompozytor nominowany był już m.in. do nagród Grammy i Emmy.

Występ będzie opierał się na najnowszej technologii scenicznej, a Djawadi będzie dyrygował orkiestrą, chórem oraz solistami. Koncert ma być połączeniem innowacyjnej produkcji muzycznej z nowoczesnymi technologiami wideo – widzowie zgromadzeni w Atlas Arenie będą mieli okazję zobaczyć też fragmenty serialu.

Łódź będzie jednym z dwudziestu europejskich miast, do których zawita w 2018 roku „Gra o Tron Live Concert Experience”. Bilety w cenach od 155 zł pojawią się w sprzedaży od piątku 29 września 2017 od godz. 10:00 na stronach LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach sieci Empik.

RadioZET.pl/MusicMarketing/PK