Gra o Tron: niesamowity medley piosenek z serialu. Stworzyli go studenci [WIDEO]

17.04.2019 13:23

„Gra o Tron” to bijący rekordy popularności serial produkcji HBO. Widzowie mogą oglądać właśnie finałowy sezon, który liczy sześć odcinków. Wielu fanów nie wyobraża sobie tego serialu bez muzyki. W związku z premierą ósmej serii studenci amerykańskiej szkoły Berklee College of Music przygotowali niesamowity medley złożony z utworów ze ścieżki dźwiękowej „Gry o Tron”.

Gra o Tron studenci zrobili niesamowity medley piosenek z serialu wideo fot. Youtube (Berklee College of Music)

Gra o Tron: medley piosenek z serialu WIDEO

„Gra o Tron” weszła w decydującą fazę. Ósmy i jednocześnie finałowy sezon serialu właśnie się rozpoczął. Na widzów czeka łącznie sześć nowych odcinków, które ostatecznie zakończą przygody bohaterów tej kultowej produkcji.

W związku z premierą ósmego sezonu „Gry o Tron” studenci prestiżowej bostońskiej szkoły muzycznej Berklee College of Music przygotowali wyjątkowy medley piosenek z serialu. Studencka orkiestra zagrała serialowe utwory na wielu instrumentach, m.in. skrzypcach, wiolonczeli, perkusji i fortepianie. Zaangażowano także wieloosobowy chór, który fenomenalnie zgrał się z muzyką.

Gra o Tron: 8. sezon — soundtrack [DATA PREMIERY]

Znamy już szczegółowe informacje na temat ścieżki dźwiękowej inspirowanej 8. sezonem „Gry o Tron”. Data premiery albumu „For The Trone”, na którym pojawią się wielkie muzyczne gwiazdy, jest już znana. Płyta ukaże się 26 kwietnia. Spekuluje się również, że niebawem usłyszymy wspólny singiel The Weeknd, SZA i Travisa Scotta, który będzie promował finałowy sezon.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi