Zamknij

13-letnia ulubienica Ameryki coveruje przebój Taylor Swift [WIDEO]

Redakcja
28.09.2017 11:20
13-letnia ulubienica Ameryki coveruje przebój Taylor Swift [WIDEO]
fot. Youtube (Oh Never mind it's just me / Grace VanderWaal)

Mimo że Grace VanderWaal ma dopiero jedynie 13 lat, jej talentem i wokalem zachwycają się już tysiące osób. Zwyciężczyni jedenastej edycji amerykańskiego „Mam Talent” właśnie przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu. Młoda artystka jest nazywana przez wielu kolejną Taylor Swift. Podczas jednego z ostatnich koncertów nastolatka zaprezentowała akustyczną wersję hitu „Look What You Made Me Do”.

Jednym ze znaków rozpoznawczych Grace jest ukulele. Młoda artystka niemal nie rozstaje się z tym niewielkim instrumentem. W trakcie akustycznego występu dla jednego z amerykańskich stacji radiowych VanderWaal zagrała cover najnowszego przeboju Taylor Swift „Look What You Made Me Do” zapowiadający jej krążek „Reputation". Album pojawi się w sklepach już 10 listopada.

W listopadzie premierę będzie miało także debiutanckie dzieło VanderWaal. Na płycie „Just the Beginning” znajdzie się dwanaście premierowych utworów, w tym piosenka „Moonlight”. Teledysk do tego singla obejrzano już ponad 12 milionów razy w serwisie YouTube.

Simon Cowell, jeden z jurorów „America's Got Talent” oraz słynny łowca talentów, stwierdził, że 13-latka może stać się kolejną Taylor Swift, która także rozpoczęła karierę bardzo wcześnie i szybko dała się poznać jako autorka świetnych tekstów.

Co ciekawe, to właśnie wspomniana wyżej Swift podarowała VanderWaal wyjątkowy prezent. Tuż po zwycięstwie w programie, 27-latka przysłała dziewczynce wielki bukiet kwiatów z gratulacjami.

Zagłosuj

Czyja wersja przeboju "Look What You Made Me Do" jest lepsza?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/billboard.com/PK