Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lista Przebojów Radia ZET: Nie ma mocnych na Gromeego i jego „Light Me Up”

23.04.2018 15:19

„Light Me Up” Gromeego i Lukasa Meijera znów na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Przypomnijmy, że piosenka będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2018 w Lizbonie. W naszym zestawieniu świetnie radzą sobie też m.in. C-BooL, Bajm czy Alvaro Soler.

Gromee fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentantami Polski na Eurowizji 2018. W trakcie majowego konkursu zaprezentują elektroniczny utwór „Light Me Up”, który kolejny raz znajduje się na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET.

Artyści współpracowali ze sobą już wcześniej. Ich wspólny utwór „Without You” stał się wielkim hitem. W serwisie YouTube oficjalny teledysk obejrzano ponad 13 milionów razy.

Wysokie awanse

Na Liście Przebojów Radia ZET coraz lepiej radzą sobie nowe propozycje Alvaro Solera i Shawna Mendesa. W najnowszym notowaniu „La Cintura” zaliczyło awans o 10 pozycji w górę (6. miejsce), a „In My Blood” — o 7 pozycji w górę (13. miejsce).

Świetne wyniki osiągnęły też utwory „My” Bajmu (5. miejsce — awans o 5 pozycji) i „Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej (7. miejsce — awans o 5 pozycji).

Nowość od Filipa Lato

W głównym zestawieniu naszej listy przebojów pojawił się już najnowszy singiel Filipa Lato. Piosenka zatytułowana „Halo Ziemia” zadebiutowała na wysokim 11. miejscu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „One Kiss” Calvina Harrisa & Duy Lipy, „Flames” Davida Guetty & Sii czy „Delicate” Taylor Swift.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Poprowadzi je Marcin Wojciechowski. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń