Zamknij

Gromee powraca z nowym singlem. „Love Me Now” będzie hitem najbliższych miesięcy?

Piotr Krajewski
10.04.2019 13:25
Gromee Love Me Now nowy singiel 2019
fot. Youtube (Gromee)

Gromee powrócił z nowym singlem zatytułowanym „Love Me Now”. Tym razem popularny DJ zaprosił do swojego utworu zagranicznych wokalistów Devvona Terrella i WurlDa, z którym Polak już kilkukrotnie współpracował. Czy „Love Me Now” Gromee'go będzie hitem wiosny 2019? Oceńcie sami.

Gromee — Love Me Now. Nowy singiel polskiego DJ-a

Nowy singiel Gromee'go jest zatytułowany „Love Me Now”. W środę artysta opublikował premierowy utwór w internecie. W jego najnowszej piosence słuchacze mają okazję usłyszeć amerykańskiego artystę R&B Devvona Terrella i urodzonego w Nigerii muzyka WurlDa, z którym Gromee współpracował już kilkukrotnie, m.in. przy hicie „Follow You”.

— Oddaje w Wasze ręce i uszy „ Love Me Now”. Bierzcie, słuchajcie i dzielcie się tym — napisał artysta.

Piosenka przypadła do gustu fanom polskiego DJ-a. W serwisie YouTube nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy na temat singla „Love Me Now”.

Gromee na Eurowizji 2018

Niedługo minie rok od udziału Gromee'go i Lukasa Meijera w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018. Artyści reprezentowali Polskę z piosenką „Light Me Up”. Występ nie zrobił jednak wrażenia na jurorach i telewidzach. Nasi reprezentanci nie zdołali awansować do finału. W drugim półfinale zajęli ostatecznie 14. miejsce.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK