Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee i jego piosenka na Eurowizję 2018 na szczycie!

Redakcja
19.03.2018 11:36
Gromee
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

„Light Me Up” Gromeego i Lukasa Meijera po raz pierwszy na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Przypomnijmy, że utwór ten będzie reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie. W naszym zestawieniu świetnie radzą sobie też m.in. Rita Ora, Kylie Minogue, Cleo czy Shanguy.

Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentantami Polski na Eurowizji 2018. W trakcie majowego konkursu zaprezentują elektroniczny utwór „Light Me Up”, który znajduje się obecnie na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET.

Artyści współpracowali ze sobą już wcześniej. Ich wspólny utwór „Without You” stał się wielkim hitem. W serwisie YouTube oficjalny teledysk obejrzano ponad 10 milionów razy.

Wysokie awanse

Na Liście Przebojów Radia ZET coraz lepiej radzi sobie „Anywhere” Rity Ory. Piosenka jest już na 2. miejscu.

W najnowszym notowaniu zanotowaliśmy również bardzo duże awanse. Mowa o m.in. „Dancing” Kylie Minogue (4. miejsce — awans o 5 pozycji w górę), „Łowcy gwiazd” Cleo (5. miejsce — awans o 8 pozycji w górę) i „La Louze” Shanguy (11. miejsce — awans o 8 pozycji w górę).

Margaret debiutuje

Najnowszy singiel Margaret „In My Cabana”, z którym polska artysta walczyła w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018, zadebiutował na Liście Przebojów Radia ZET na 19. miejscu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „On The Loose” Nialla Horana, „River” Eminema & Eda Sheerana czy „Nic Tu Po Mnie” Michała Szczygła.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK