Zamknij

Eurowizyjne „Light Me Up” Gromeego najczęściej graną piosenką w Polsce!

Redakcja
09.04.2018 16:30
Gromee Lukas Meijer
fot. www.instagram.com/gromeeofficial/

„Light Me Up” Gromeego i Lukasa Meijera to obecnie najczęściej grana piosenka w polskich rozgłośniach radiowych. Utwór reprezentujący Polskę na Eurowizji 2018 cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy Radia ZET. Oficjalne zestawienie najpopularniejszych utworów opublikował Związek Producentów Audio-Video.

Gromee i Lukas Meijer — Light Me Up. Najczęściej grana piosenka w radiach

Gromee i Lukas Meijer mają ogromne powody do zadowolenia. Po raz pierwszy w historii piosenka, która będzie reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji, jest najczęściej granym utworem przez polskie stacje radiowe.

Nigdy wcześniej nie doszło do takiej sytuacji — w 2013 roku najbliżej tego był przebój „My Słowianie”. Kompozycja znalazła się ostatecznie na 2. miejscu oficjalnego polskiego zestawienia airplay.

„Light Me Up” pokochali także słuchacze Radia ZET. Warto dodać, że nasza piosenka na Eurowizję 2018 jest już drugi tydzień z rzędu na 2. miejscu Listy Przebojów Radia ZET.

Polska na Eurowizji 2018

Przypomnijmy, że Gromee i Lukas Meijer wezmą udział w drugim półfinale Eurowizji 2018, który zaplanowano na 10 maja. Organizatorzy konkursu zdecydowali, że reprezentanci Polski wystąpią z 11. numerem startowym.

Wielki finał odbędzie się 12 maja w Altice Arena w Lizbonie.

RadioZET.pl/zpav.pl/PK