Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Gromee i eurowizyjne „Light Me Up” znów na szczycie!

Redakcja
26.03.2018 11:51
Gromee
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

„Light Me Up” Gromeego i Lukasa Meijera znów na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Przypomnijmy, że utwór ten będzie reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie. W naszym zestawieniu świetnie radzą sobie też m.in. Camila Cabello, Kylie Minogue, Margaret czy Baranovski.

Polska na Eurowizji 2018: Gromee i Lukas Meijer

Gromee i Lukas Meijer będą reprezentantami Polski na Eurowizji 2018. W trakcie majowego konkursu zaprezentują elektroniczny utwór „Light Me Up”, który drugi tydzień z rzędu znajduje się obecnie na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET.

Artyści współpracowali ze sobą już wcześniej. Ich wspólny utwór „Without You” stał się wielkim hitem. W serwisie YouTube oficjalny teledysk obejrzano ponad 10 milionów razy.

Wysokie awanse

Na Liście Przebojów Radia ZET coraz lepiej radzą sobie nowe propozycje Camili Cabello i Margaret. W najnowszym notowaniu awanse o 11 pozycji w górę zaliczyły zarówno „Never Be The Same” (6. miejsce), jak i „In My Cabana” (8. miejsce).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „On The Loose” Nialla Horana, „River” Eminema & Eda Sheerana czy „Parasole” Natalii Szroeder.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK